خبر

دسترسی رایگان به محتوای آموزشی ویژه داوطلبان هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی


به اطلاع داوطلبان هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی می‌رساند، پیرو تفاهم انجام شده با یکی از بزرگ‌ترین پلتفرم آموزش تخصصی کشور، داوطلبان هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی از 450 ساعت آموزش تخصصی رایگان بهره‌مند می‌شوند.

آموزش‌های تخصصی بر اساس بیشترین شایستگی‌های شغلی هر دسته مشخص شده‌اند و داوطلبان از لحظه ثبت‌نام تا شروع مرحله آزمون‌های تخصصی به این آموزش‌ها دسترسی دارند.

پلتفرم آموزشی نماتک به نشانی اینترنتی pro.namatek.com ، بستری برای آموزش تخصصی در ۸ دسته‌ی شغلی برای داوطلبان هفتمین دوره از آزمون استخدام بخش خصوصی فراهم آورده است. آموزش‌های تخصصی بر اساس بیشترین شایستگی‌های شغلی هر دسته مشخص شده‌اند و داوطلبان تا شروع مرحله آزمون‌های تخصصی به این آموزش‌ها دسترسی دارند .

آموزش‌های تخصصی مبتنی بر ۴۵۰ ساعت آموزش با کیفیت در حوزه‌های کامپیوتری، آموزش‌های حقوقی، حسابداری، آموزش‌ مهارت‌های فردی و آموزش مبتنی بر نرم‌افزارهای پرکاربرد و تخصصی و ... است. موارد آموزشی شامل مهارت‌هایی است که در حوزه مهارت‌های عمومی و تخصصی مورد نیاز بازار کار داوطلبان برای ارتقای شایستگی‌های خود، نیاز خواهند داشت. 

این آموزش‌ها از سوی اساتیدی خبره گرداوری و ضبط شده‌اند که تجربه کار عملی در فضای واقعی را داشته‌اند و صرفا بر اساس مباحث تئوری نیستند. این آموزش‌ها از زمان ثبت‌نام داوطلبان و تا زمان برگزاری آزمون با توجه به دسته‌ی شغلی انتخابی، به صورت رایگان در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

این آموزش‌ها کمک می‌کند تا داوطلبان بتوانند شرایط بهتری برای کسب نمره بهتر شایستگی‌های تخصصی داشته باشند و یا شانس خود را در کسب نمره‌ی قبولی در هفتمین دوره از آزمون استخدام بخش خصوصی افزایش دهند. علاوه بر این، بتوانند صلاحیت های مختلف شغلی انتخابی خود را کسب کنند.

مجموعه نماتک از سال در حوزه ارائه آموزش‌های تخصصی فعالیت می‌کند و افراد برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت namatek.com مراجعه نمایند.

 داوطلبان پس از ثبت نام در هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی، از طریق صفحه کاربری میتوانند به این آموزش‌ها دسترسی داشته باشند.

پس از وارد شدن به سایت پرو نماتک، از قسمت ورود، شماره تلفن همراهی را که با آن در آزمون استخدام بخش خصوصی ثبت نام نموده‌اند را وارد کرده و اعتبار خود را دریافت نمایند. این اعتبار از تاریخ ثبت نام تا شروع آزمون‌های تخصصی و به مدت 90 روز است.گفتنی است ثبت نام هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی برای بیش از ۲۱۰۰۰ فرصت شغلی در ۵۷۰۰ سازمان و شرکت متقاضی نیرو از تاریخ ۱۰ تیر شروع شده و تا 23 تیر ادامه دارد. علاقه‌مندان برای ثبت نام می‌توانند به سایت www.inre.ir مراجعه نمایند.

تاریخ انتشار :1402/4/19 - 13:33لینک