آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور

آزمون استخدام بخش خصوصی، شرکت‌های صنعتی، تجاری و فنّاور

درباره ما، آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور

درباره ما

امروزه شاهد گسترش صنایع دانش‌بنیان و رشد روز افزون شرکت های خصوصی فعال در حوزه های مختلف صنایع می باشیم. در همین راستا صاحبان بنگاه های اقتصادی و کارفرمایان در تلاشند تا با جذب نیروهای انسانی متخصص و متناسب با نیاز مجموعه های خود، کارایی کسب و کار خویش را افزایش و بهره وری را ارتقا دهند. اما متاسفانه در جهت استخدام افراد کارآمد، با چالش ها و مشکلات عدیده ای روبه رو هستند که برای رفع این معضل، وجود اراده ملی و نوآورانه ضروری به نظر می آید.

از این رو آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور توسط موسسه میزان گستران شریف (برگزار کننده مسابقات تخصصی مهارت سنجی فن‌آورد) و با حمایت معنوی نهادهای دولتی و غیر دولتی مرتبط، با بیش از 250 عنوان و هزاران موقعیت شغلی و با گستره کشوری برگزار می گردد.

مجموعه رقابت‌های تخصصی فن‌آورد، در طی سالیان گذشته توانسته است با استفاده از روش‌های کارامد، قالبی جدید برای تامین نیازهای شرکتهای خصوصی و دانش‌بنیان از طریق برگزاری رویدادهای کشوری و استانی طراحی و اجرا نماید. ارزیابی و ساماندهی بیش از 15 هزار نفر، شامل دانشجویان، فارغ التحصیلان، متخصصان و صاحبان ایده از مهمترین دستاوردهای این مجموعه رقابت‌ها می‌باشد.

در این آزمون کلیه مشاغل مورد نیاز در شرکت های خصوصی و دانش بنیان مورد سنجش قرار خواهد گرفت که آنها را می توان در هشت دسته شغلی شامل: «اجرایی و فنی»، «بهداشت، درمان و مراقبت»، «خدماتی، رفاهی و آموزشی»، «طراحی، رسانه‌ای، بازاریابی و فروش»، «فناوری اطلاعات»، «کارشناسی و مهندسی»، «مدیریت»، «مالی، حقوقی و اداری» دسته بندی نمود.

کارجویان در این آزمون در دو مرحله به صورت های اینترنتی و مصاحبه حضوری به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت و در انتها ضمن دریافت کارنامه آزمون و با توجه به جایگاه کسب شده، به شرکت های معتبر خصوصی و دانش‌بنیان معرفی می گردند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و جزئیات آزمون، «دفترچه راهنمای آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان» را از اینجا دریافت کنید.


شورای سیاست گذاری مجموعه رقابت‌های مهارت‌سنجی فناورد

قوانین و مقررات مربوط به حوزه اشتغال

- قانون تامین اجتماعی و آئین نامه

- قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه

- قانون کار جمهوری اسلامی ایران

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان