آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور

آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور

آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور

آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور

آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور
آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور
دانش بنیان, استخدام, موقعیت شغلی, اشتغال, شغل, آزمون استخدام بخش خصوصی، شرکت‌های صنعتی، تجاری و فنّاور
آزمون استخدام بخش خصوصیآزمون استخدامیآزمون بخش خصوصیمیزان گستران شریفوزارت کاراستخدامشرکت فناورکاریابیشرکت دانش بنیانفرصت شغلیشرکت تجاریآزمون شرکت های خصوصیاشتغالآزمون استخدامی بخش خصوصیآزمون استخداماشتغال زاییجذب نیروی انسانیشرکت صنعتیاستخدام سراسریمجوز
اخبار
دانش بنیان, استخدام, موقعیت شغلی ,اشتغال ,شغل ,چگونه نتیجه یک مصاحبه شغلی را پیگیری کنیم؟
چگونه نتیجه یک مصاحبه شغلی را پیگیری کنیم؟

1398/3/26 - 9:42

بعد از پایان یک مصاحبه شغلی، پیگیری نتیجه مصاحبه با کارشناس استخدام حائز اهمیت است. تشکر کردن از مصاحبه‌کننده بابت وقتی که برای مصاحبه با شما گذاشته، مهم‌ترین اقدامی است که باید بعد از مصاحبه انجام دهید. نوشتن یک نامه، ایمیل یا برقراری یک تماس تشکرآمیز نشان‌دهنده ادب و حسن نیات شماست.

دانش بنیان, استخدام, موقعیت شغلی ,اشتغال ,شغل ,در یک مصاحبه شغلی ثابت کنید که از اشتباهات گذشته‌تان درس گرفته‌اید
در یک مصاحبه شغلی ثابت کنید که از اشتباهات گذشته‌تان درس گرفته‌اید

1398/3/22 - 10:55

کارکنان باهوش عادت دارند خودشان را در طول زمان ارتقاء دهند. یکی از فاکتورهای اصلی پیشرفت، کسب تجربه از اشتباهات گذشته به شمار می‌رود. درست است که پرداختن به اشتباهات گذشته ممکن است باعث شود تا احساس راحتی نداشته باشید، ولی باید بدانید چگونه به این قبیل از سوالات پاسخ دهید.

دانش بنیان, استخدام, موقعیت شغلی ,اشتغال ,شغل ,تماس کارفرما برای دعوت به مصاحبه شغلی را از دست داده‌اید؟ جای نگرانی نیست
تماس کارفرما برای دعوت به مصاحبه شغلی را از دست داده‌اید؟ جای نگرانی نیست

1398/3/20 - 9:29

ممکن است در طول فرآیند معرفی پذیرفته شدگان به شرکت‌ها، از طرف کارفرما برای دعوت به مصاحبه شغلی تماس داشته باشید و این تماس را از دست بدهید. در این شرایط باید چه کار کنید که دوباره با کارفرما تماس بگیرید؟ چه اقداماتی انجام بدهید تا دوباره برای مصاحبه کاری دعوت شوید؟

دانش بنیان, استخدام, موقعیت شغلی ,اشتغال ,شغل ,10 اشتباه بزرگ که ممکن است در یک مصاحبه شغلی مرتکب شوید!
10 اشتباه بزرگ که ممکن است در یک مصاحبه شغلی مرتکب شوید!

1398/3/18 - 11:03

طبعا هر کسی دوست دارد در یک مصاحبه شغلی بهترین تاثیر ممکن را از خودش به جای بگذارد و تبدیل شود به یک ستاره، ولی این رویا گاهی خیلی راحت و با انجام یک سری اشتباه به کابوس تبدیل می‌شود.

دانش بنیان, استخدام, موقعیت شغلی ,اشتغال ,شغل ,گفتن این جملات در یک مصاحبه شغلی همان و بیکار ماندن همان!
گفتن این جملات در یک مصاحبه شغلی همان و بیکار ماندن همان!

1398/3/11 - 13:22

مصاحبه شغلی از آن قبیل جاهایی است که ارائه حجم زیادی از اطلاعات در آن چندان خوشایند نیست و زیاده‌روی در ارائه اطلاعات ممکن است برایتان به قیمت از دست دادن کار تمام شود. در این مقاله می‌خواهیم به مواردی اشاره کنیم که یک کارجو باید از گفتن آن‌ها در مصاحبه شغلی پرهیز کند.

دانش بنیان, استخدام, موقعیت شغلی ,اشتغال ,شغل ,در یک مصاحبه شغلی در مورد دستمزد چگونه رایزنی کنیم؟
در یک مصاحبه شغلی در مورد دستمزد چگونه رایزنی کنیم؟

1398/3/8 - 12:50

بعد از معرفی موفقیت‌آمیز داوطلبان به شرکت‌ها در مراحل حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در سراسر کشور و ادامه معرفی پذیرفته شدگان به شرکت‌های مورد نظر، یکی از مراحل سختی که هنگام مذاکره با یک شرکت و در حین مصاحبه شغلی با آن روبرو خواهید شد، صحبت در خصوص حقوق و دستمزد پیشنهادی است.

دانش بنیان, استخدام, موقعیت شغلی ,اشتغال ,شغل ,در مصاحبه شغلی این سوالات را از کارفرما بپرسید
در مصاحبه شغلی این سوالات را از کارفرما بپرسید

1398/3/5 - 10:29

در جریان یک مصاحبه شغلی تنها کارفرما نیست که از شما سوال می‌کند، شما هم به عنوان یک گزینه استخدام باید آماده پرسیدن یک سری از سوالات از نماینده شرکت باشید.

دانش بنیان, استخدام, موقعیت شغلی ,اشتغال ,شغل ,چطور به سوالات رفتارمحور مصاحبه‌های شغلی پاسخ دهیم؟
چطور به سوالات رفتارمحور مصاحبه‌های شغلی پاسخ دهیم؟

1398/2/30 - 12:01

بخشی از سوالاتی که در یک مصاحبه شغلی از شما پرسیده می‌شود، سوالات روتینی است که برخی از شما که به مرحله حضوری «آزمون استخدام بخش خصوصی» راه یافته‌اید، احتمالا در مواجهه با نمایندگان شرکت‌ها به آن‌ها پاسخ داده‌اید و قبلا نیز در مقاله‌های «سوالات مصاحبه‌های شغلی» و «آمادگی برای مصاحبه شغلی» به تفصیل در موردشان صحبت کرده‌ایم.

دانش بنیان, استخدام, موقعیت شغلی ,اشتغال ,شغل ,خودتان را برای پاسخ دادن به رایج‌ترین سوالات در یک مصاحبه شغلی آماده کنید
خودتان را برای پاسخ دادن به رایج‌ترین سوالات در یک مصاحبه شغلی آماده کنید

1398/2/28 - 11:00

هنگامی که برای انجام یک مصاحبه شغلی حضوری راهی یک شرکت می‌شوید، مجموعه‌ای از سوالات رایج وجود دارد که مدیران و کارشناسان منابع انسانی معمولا این سوالات را از شما خواهند پرسید. در این نوشتار به شما خواهیم گفت که رایج‌ترین سوالات پرسیده شده در یک مصاحبه شغلی و مناسب‌ترین پاسخ برای این سوالات کدام‌هاست.

دانش بنیان, استخدام, موقعیت شغلی ,اشتغال ,شغل ,با کسب این آمادگی‌ها یک مصاحبه شغلی را با موفقیت پشت سر بگذارید
با کسب این آمادگی‌ها یک مصاحبه شغلی را با موفقیت پشت سر بگذارید

1398/2/23 - 15:42

بعد از برگزاری موفقیت‌آمیز «آزمون استخدام بخش خصوصی»، حالا فرایند معرفی برگزیدگان به شرکت‌ها شروع شده و کارجویانی که آزمون‌های تخصصی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند باید خودشان را برای انجام مصاحبه‌های شفاهی و گفتگوهای منابع انسانی آماده کنند. برای حضور در یک مصاحبه شغلی علاوه بر داشتن تخصص، نیاز به کسب آمادگی‌هایی است که در این نوشتار می‌خواهیم به آن‌ها اشاره کنیم. اگر شما هم در آستانه حضور در یک مصاحبه شغلی قرار دارید، مطالعه این مقاله را از دست ندهید.