آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اطلاعیه

اطلاعیه شماره ۲: جزئیات نحوه ثبت نام پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی به انضمام راهنمای تصویری

ثبت نام پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی، با حضور بیش از 4300 سازمان و شرکت معتبر از 19 تیرماه به مدت ۱۴ روز آغاز شد. در این آزمون سازمان ها و شرکت های دانش‌بنیان، صنعتی و تجاری اقدام به شناسایی و جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی خواهند کرد..

فرآیند ثبت‌نام اینترنتی پنجمین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی از 19 تیر ماه آغاز و تا 2 مرداد به مدت دو هفته ادامه خواهد داشت. همچنین داوطلبان شرکت در آزمون می‌توانند بامراجعه به سایت آزمون استخدام بخش خصوصی به نشانی  www.inre.ir و یا دفاتر رسمی پیشخوان دولت، برای ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.

داوطلبان می‌توانند برای ثبت نام آنلاین در پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی، از راهنمای ذیل استفاده کنند.


چگونه ثبت نام کنیم؟

برای ثبت نام آنلاین در پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی وارد سایت www.inre.ir شوید؛ و روی قسمت «ثبت نام» کلیک کنید.

 


کدملی، شماره همراه و کد امنیتی را وارد کنید و بر روی «ثبت و ادامه» کلیک کنید.

ثبت نام در آزمون چهار مرحله دارد که توجه داشته باشید با دقت این مراحل را طی کنید.

 

«اطلاعات اولیه»

در این مرحله مشخصات فردی خود را مطابق اطلاعات خواسته شده پر کنید. دقت کنید تا استان و شهر محل سکونت را به درستی انتخاب کنید.

انتخاب دسته شغلی: در این مرحله، دسته شغلی خود را از بین 9دسته شغلی، با توجه به مشاغل زیرمجموعه‌ی آن‌ها، انتخاب نمائید. هر داوطلب صرفا مجاز می‌باشد که حداکثر در 2 دسته شغلی شرکت نماید.


«تایید اطلاعات»

در این مرحله مشخصات فردی و دسته شغلی انتخاب شده خود را پس از خواندن متن موافقت نامه تایید می‌کنید. سپس روش پرداخت نرخ مصوب دسته شغلی خود را انتخاب کنید.


نحوه پرداخت به دو صورت «درگاه پرداخت آنلاین» و «پرداخت از طریق انتقال وجه کارت به کارت» می‌تواند انجام گیرد.

در صورت انتخاب «درگاه پرداخت آنلاین» و تایید و ادامه، به صفحه واریز انتقال داده می‌شوید.

 

 

در صورت انتخاب «پرداخت از طریق انتقال وجه کارت به کارت»، باید اطلاعات واریز خود را وارد کنید و در صورت هرگونه مشکل راهنمای کارت به کارت را مطالعه کنید.

 

«دریافت کد تایید»

پس از تائید پرداخت، یک پیامک حاوی کد تائید شماره تلفن همراه برای شما ارسال می‌گردد که بایستی آن را در کادر مربوطه وارد نموده و دکمه "ثبت و ادامه" را فشار دهد.

 

 


«دریافت کارت»

در ادامه می‌بایست رمز عبور برای ورود به صفحه کاربری خود را انتخاب نمایید. رمز عبور ‌باید حداقل شامل 6 کاراکتر (حرف یا عدد یا ترکیبی از آن‌ها) باشد.

در این مرحله کارت خود را دریافت می‌کنید. کارت داوطلبی شامل مشخصات اولیه هر داوطلب و دسته شغلی انتخاب شده توسط شما می‌باشد. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه ورود به صفحه کاربری وارد پروفایل خود شوید.

                                                                             

توجه داشته باشید فرایند ثبت نام شما تا دریافت کد پیگیری 7 رقمی کامل نشده است.


تاریخ انتشار :1400/4/20 - 10:32لینک