اطلاعیه

اطلاعیه شماره 9: فرصت ویژه برای جاماندگان از آزمون‌های تخصصی و آخرین مهلت تکمیل ثبت نام

به اطلاع کلیه داوطلبان هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی می‌رساند، آخرین مهلت تکمیل ثبت نام و آزمون‌های شخصیت‌شناسی ۲۱ مهر است. داوطلبانی که تاکنون نسبت به انجام آزمون‌های شخصیت‌شناسی اقدام نکرده‌اند، تنها تا پایان روز ۲۱ مهر ۱۴۰۲ فرصت انجام آزمون‌های شخصیت‌شناسی را به منظور دریافت کتاب کارنامه راهنمای شغلی دارند. داوطلبان توجه داشته باشند این زمان به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.


همچنین به اطلاع می‌رساند فرصت معرفی به شرکت‌ها برای داوطلبانی که به هر دلیل اعم از: عدم انتخاب شغل و شایستگی، فراموشی در شرکت در آزمون و ...، موفق به شرکت در آزمون‌های تخصصی نشده‌اند، فراهم شده و آنها بایستی هرچه سریع‌تر نسبت به ثبت سوابق تحصیلی، شغلی و ...، بارگذاری مدارک و انجام آزمون‌های شخصیت‌شناسی اقدام نموده و از این فرصت استفاده نمایند؛ لازم به ذکر است که رزومه این افراد با اولویت پایین‌تری نسبت به افراد شرکت کننده در آزمون در معرض دید شرکت‌ها قرار خواهد گرفت.


همچنین کلیه داوطلبان نیز می‌‍بایست نسبت به تکمیل مشخصات فردی، سوابق تحصیلی، شغلی، دوره‌های تخصصی و ...، بارگذاری مدارک و انجام آزمون‌های شخصیت‌شناسی اقدام کنند چرا که هرچه داوطلبان اطلاعات کامل‌تری را در صفحه کاربری خود ثبت نمایند، رزومه بهینه و کاملی از آن‌ها در اختیار شرکت‌ها و موسسات متقاضی نیرو از آزمون استخدام بخش خصوصی قرار خواهد گرفت و ترکیب این اطلاعات با نتایج آزمون‌های تخصصی، احتمال دعوت به مصاحبه داوطلبان را بیشتر خواهد کرد.


رزومه داوطلبان در سامانه‌ای که برای این موضوع طراحی گردیده است، در اختیار شرکت‌ها قرار می‌گیرد و شرکت‌ها نسبت به انجام فیلترهای گوناگون اقدام نموده و رزومه‌های مدنظر خود را انتخاب و با داوطلب تماس حاصل نموده و دعوت به مصاحبه می‌نمایند.


در شکل زیر تصویری از سامانه و نمونه رزومه‌ای که در اختیار شرکت‌ها قرار می‌گیرد را مشاهده می‌کنید و همانطور که مشخص است کلیه اطلاعاتی که در مراحل مختلف ثبت نام و تکمیل ثبت نام ارائه داده‌اید و همچنین مهارت‌های شما به کارفرمایان نمایش داده شده است؛ اطلاعات بخش‌های مختلف رزومه داوطلبانی که مدارک بارگذاری شده توسط آنها مورد تایید قرار گرفته و صحت سنجی شده است توسط تیک آبی به شرکت‌ها نمایش داده خواهد شد.همچنین لازم به ذکر است تاریخ اعلام نتایج هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی ۱۳ آبان ۱۴۰۲ است.

تاریخ انتشار :1402/7/10 - 16:36لینک