آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان

سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال
آزمون استخدامشرکت‌های خصوصی و دانش بنیان
بهره مندی واحدهای صنعتی کوچک و واحدهای مستقر در شهرکهای و نواحی صنعتی از آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان

معاون سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، جناب آقای دکتر غلامرضا سلیمانی با تاکید بر اهمیت بالای صنایع کوچک، آزمون استخدامی شرکت های خصوصی و دانش بنیان را گامی موثر جهت ارتقای کیفی و کمی منابع انسانی واحدهای صنعی کوچک دانست. 
به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، غلامرضا سلیمانی ضمن هوشمندانه خواندان طراحی و برگزاری این آزمون ملی،خاطر نشان ساخت: برگزاری این آزمون می تواند هزینه های جذب منابع انسانی برای صنایع کوچک را کاهش داده و موجب افزایش بهره وری آنان در فرآیند شناسایی ،جذب و استفاده از نیروی انسانی کارآمد گردد. 
وی افزود : هم اکنون 97 درصد صنعت کشور را صنایع کوچک و متوسط تشکیل می دهند و از مجموع 71 هزار بنگاه صنعتی حدود 96 هزار واحد کوچک و متوسط است که با ایجاد یک میلیون و 500 هزار شغل حدود 68 درصد اشتغال کشور شکل گرفته است. 
معاون سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با توجه به عدم محدودیت های متعارف شرکت های خصوصی در جذب نیروی انسانی نسبت به دستگاه های دولتی ، این آزمون را فرصتی مناسب و عادلانه برای استخدام نامید و گفت : همه 266 عنوان شغلی موجود در آزمون ، مورد نیاز صنایع کوچک و متوسط کشور می باشد و امیدوارم که پس از برگزاری این آزمون صنایع کوچک از افرادی که آزمون های را با موفقیت برگزار نمودهاند ، استفاده نمایند
سلیمانی با تاکید بر سیاست کلی سازمان مبنی بر ایجاد بستر ارائه بهتر خدمات به بخش خصوصی و پیرو مذاکرات صورت گرفته، از امکانات استفاده شرکت های شهرکهای صنعتی همانند شرکت های دانش بنیان برای بهره مندی از خدمات و تسهیلات رایگان آزمون خبر داد. 
گفنتی است ثبت نام این آزمون برای متقاضیان و افراد جویای کار از تاریخ 14 شهریور ماه سال جاری آغاز و به مدت دو هفته ادامه دارد. متقاضیان می توانند جهت ثبت نام به سایت اینترنتی آزمون استخدام شرکت های خصوصی و دانش بنیان به نشانی www. inre.ir مراجعه نمایند .


لینک

تاریخ انتشار : Sun Sep 03 2017 18:47:45 GMT+0430 (+0430)

پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدام شرکتهای خصوصی و دانش بنیان