آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اطلاعیه

اطلاعیه شماره 12 : فرایند معرفی به شرکت‌ها و سازمان‌های متقاضی نیرو از ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی آغاز شد


به اطلاع داوطلبان ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی می‌رساند فرآیند معرفی به شرکت‌ها و سازمان‌های متقاضی نیرو از ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی از 28 آبان‌ماه آغاز شده و تا شهریور ماه 1402 ادامه خواهد داشت.

 
داوطلبان می‌توانند با مراجعه به قسمت "وضعیت معرفی به شرکت‌ها" در صفحه کاربری خود، از وضعیت معرفی خود به شرکت‌ها و سازمان‌ها مطلع شوند.

 
همچنین می‌توانند با کلیک بر گزینه "مشاهده رزومه" نسبت به مشاهده و دریافت رزومه اختصاصی آزمون استخدام بخش خصوصی که شامل نتایج آزمون‌های تخصصی، سوابق اظهار‌شده تحصیلی، شغلی و ...  داوطلبان است، اقدام نمایند.

 
وضعیت معرفی داوطلبان به شرکت‌ها در هر مرحله مطابق جدول زیر می‌باشد:

با توجه به تعداد و تنوع بالای جایگاه‌های شغلی درخواستی شرکت‌ها و تعداد داوطلبان، فرآیند معرفی داوطلبان به شرکت‌ها و سازمان‌های متقاضی نیرو در ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی به صورت تدریجی انجام می‌گردد.

 
شرکت‌ها و سازمان‌ها با توجه به نیاز خود نسبت به دریافت رزومه‌های داوطلبان آزمون اقدام نموده و پس از بررسی برای مصاحبه شغلی از ایشان دعوت به‌عمل می‌آورند.

 
بدیهی است داوطلبانی که در شایستگی‌های شغلی وضعیت بهتری دارند در اولویت شرکت‌ها قرار می‌گیرند.

 
داوطلبان می‌توانند در قسمت "وضعیت معرفی به شرکت‌ها" در صفحه کاربری خود، آخرین وضعیت معرفی را مشاهده نمایند.

 
لازم به ذکر است با توجه به اتمام زمان اعتراض به نتایج آزمون‌های تخصصی، داوطلبان نسبت به مشاهده کتاب کارنامه راهنمای شغلی خود اقدام نمایند.

 
فرآیند معرفی به شرکت‌ها و سازمان‌های متقاضی نیرو در ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی تا شروع هفتمین آزمون استخدام بخش خصوصی ادامه خواهد داشت.

تاریخ انتشار :1401/8/28 - 8:34لینک