آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اطلاعیه

اطلاعیه شماره 6: آغاز مرحله تکمیل ثبت نام و آزمون‌های شخصیت‌شناسی

بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبان ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی می‌رساند، مرحله تکمیل ثبت نام و آزمون‌های شخصیت‌شناسی از فردا سه‌شنبه، مورخ 11 مرداد آغاز می‌شود.

داوطلبان می‌توانند با کد ملی خود و رمز عبوری که هنگام ثبت نام اولیه تعیین نموده‌اند، وارد صفحه کاربری خود شوند و نسبت به تکمیل ثبت نام از طریق صفحه کاربری خود اقدام نمایند. این صفحه کاربری برای تکمیل مشخصات فردی، سوابق تحصیلی و شغلی، بارگذاری مدارک، انتخاب مشاغل و شایستگی‌ها و آزمون‌های شخصیت‌شناسی می‌باشد. 

داوطلبانی که به هر دلیل در هنگام ثبت نام، موفق به تعیین «رمز عبور» و دریافت «کد پیگیری و کارت ثبت نام» نشده‌اند، می‌توانند مشکل خود را از طریق ارسال ایمیل حاوی مشخصات فردی (نام و نام خانوادگی و کد ملی) به آدرس info@inre.ir مرتفع نمایند. همچنین داوطلبان با ورود به صفحه کاربری خود می‌توانند آزمون‌های شخصیت‌شناسی را در بازه "ثبت نام تکمیلی" تکمیل نمایند. 

آزمون‌های شخصیت‌شناسی در ساعتی معین برگزار نمی‌گردد و داوطلبان از فردا سه‌شنبه، مورخ 11 مرداد مهلت تکمیل آن را در صفحه کاربری‌ خود دارند. لذا داوطلبان نگران تداخل این آزمون با برگزاری آزمون‌های دسته‌های شغلی نباشند. داوطلبان در نظر داشته باشند برای هر یک از مراحل تکمیل ثبت نام و آزمون‌های شخصیت‌شناسی درصدی از پیشرفت در نظر گرفته شده است، که با انجام کامل هر مرحله به آن تعلق می‌گیرد. تکمیل هر مرحله توسط داوطلبان در ارائه راهنمای شغلی مربوط به هر داوطلب، تاثیر بسیار زیادی دارد. 

داوطلبان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، دفترچـه راهنمـای مرحله تکمیل ثبت نام پنجمین آزمـون اسـتخدام بخش خصوصـی که در صفحه کاربری ایشان قرار دارد را مطالعه کنند. داوطلبان در هر مرحله باید اطلاعات خود را به صورت کامل تکمیل کنند و در صورت وجود هرگونه مغایرت مشخصات فردی (نام، نام خانوادگی و کد ملی) با صفحه کاربری خود، موضوع را از طریق ایمیل info@inre.ir همراه با مستندات (مشخصات ثبت نامی شامل نام و نام خانوادگی و کد ملی به همراه تصویر کارت ملی) به دبیرخانه آزمون اطلاع‌رسانی نمایند.

تاریخ انتشار :1401/5/10 - 13:42لینک