خبر

فراخوان استخدام گسترده در صنایع غذایی نادی

جذب نیرو و استخدام پرسنل در صنایع غذایی نادی از طریق "ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی" انجام می‌شود.

به گزارش مرکز ارتباطات صنایع غذایی نادی، اطلاعیه صادر شده از سوی مدیر امور اداری و منابع انسانی صنایع غذایی نادی به شرح زیر است:

" با آشنایی و همکاری با آزمون استخدام بخش خصوصی، فرصت بسیار مغتنمی برای ما به وجود آمد تا بتوانیم از منبع بسیار وسیعی از اطلاعات مربوط به تحصیلات و تجارب جوانان عزیز میهن اسلامی‌مان دست پیدا کنیم و سعی ما این است که کلیه افراد موردنیاز خودمان را از این طریق جذب کنیم و لذا هرگونه تقاضایی که از این مسیر به ما معرفی شود با آغوش باز پذیرا خواهیم بود، انشاالله بتوانیم همکاری بسیار خوبی را با این عزیزان شروع بکنیم.

ششمین دوره این آزمون به صورت سراسری در 31 استان کشور در تاریخ 18 تیر برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند تا 31 تیر، از طریق مراجعه به درگاه آزمون استخدام بخش خصوصی به آدرس www.inre.ir  نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی به صورت سراسری و آنلاین برگزار می‌شود و ثبت‌نام از طریق سایت آزمون استخدام بخش خصوصی و یا مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت انجام می‌گردد.

 

گفتنی است شرکت‌های گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، دیجی کالا، ایران دلکو، صنایع غذایی رشد، چارگون، لبنیات صباح، تهران اینترنت (#780*)، بانک گردشگری، تک ماکارون، گروه لبنیات پاک، کویر موتور، خدمات انفورماتیک، پپسی، شرکت کامپیوتری علم و صنعت، گلستان، هلدینگ تحفه، ال سی من، دیپوینت، گروه صنعتی بهشهر، صنایع غذایی نادی و ... نیز جز 4900 سازمان و شرکت متقاضی جذب نیرو از ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی هستند و متقاضیان می‌توانند با ثبت‌نام در ششمین آزمون استخدام بخش خصوصی از فرصت استخدام در این شرکت‌ها بهره‌مند شوند.

تاریخ انتشار :1401/4/27 - 14:20لینک