آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


خبر

فراخوان استخدام گسترده کویر موتور

بدینوسیله به اطلاع کلیه متخصصین، فارغ التحصیلان و افراد جویای کار می رساند شرکت کویر موتور با توجه به برنامه‌ریزی در راستای توسعه سرمایه انسانی خود، در نظر دارد تا در سال ۱۴۰۰ نسبت به جذب و استخدام از طریق بستر آزمون استخدام بخش خصوصی اقدام نمایدداوطلبان می‌توانند در بیش از 221 عنوان شغلی به رقابت پرداخته و بر اساس تخصص، شایستگی، علاقه یا رشته دانشگاهی خود در آزمون شرکت نموده و از فرصت استخدام در این شرکت بهره‌مند شوندپنجمین دوره این آزمون به صورت سراسری در 31 استان کشور برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند از تاریخ 19 تیرماه تا 2 مرداد به مدت 2 هفته، از طریق مراجعه به درگاه آزمون استخدام بخش خصوصی به آدرس www.inre.ir مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نمایند.

پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی به صورت سراسری و آنلاین برگزار می‌شود و ثبت‌نام از طریق سایت www.inre.ir استخدام بخش خصوصی و یا مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت انجام می‌گردد.

گفتنی است شرکت‌های عالیفرد(سن‌ایچ)، دیجی کالا، ایران دلکو، صنایع غذایی رشد، چارگون، لبنیات صباح، تهران اینترنت (#780*)، تک ماکارون، صنایع گلدیران، ال سی من، گروه لبنیات پاک و ... نیز جز 4300 سازمان و شرکت متقاضی جذب نیرو از پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی هستند و متقاضیان می‌توانند با ثبت نام در پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی از فرصت استخدام در این شرکت‌ها بهره‌مند شوند.


تاریخ انتشار :1400/4/31 - 16:45لینک