آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


خبر
ششمین خبرنامه آزمون استخدام بخش خصوصی منتشر شد

آنچه در خبرنامه ششم می‌خوانید:

  • آمار معرفی‌شدگان چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی 
  • فرصت عضویت شرکت‌کنندگان چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی در شبکه فناوری و نوآوری ایران (TINet) و بهره‌مندی از مزایای آن
  • مصاحبه با مدیر جذب و استخدام بانک پاسارگاد
  • نکات مصاحبه شغلی بر مبنای تیپ‌های شخصیتی آزمون MBTI

آزمون شخصیت MBTI، آزمونی است که ابعاد مختلف شخصیت انسان در آن سنجیده میشود تا مشخص شود فرد چگونه دنیا را می‌بیند و تصمیم‌های زندگی خود را بر چه اساسی می‌گیرد. این آزمون به شما کمک می‌کند توانایی‌ها و ضعف‌های خود را بیشتر بشناسید، در رفع نقاط ضعف خود بکوشید و در نهایت بتوانید در مراحل مهم زندگی مانند مصاحبه شغلی به بهترین نحو ممکن عمل کنید.

از آنجایی که بعد از شرکت در آزمون استخدامی بخش خصوصی کشور، ممکن است از سوی چندین شرکت برای مصاحبه حضوری دعوت شوید، باید خودتان را طوری آماده کنید که مصاحبه‌‌کننده متقاعد شود بهترین فرد برای استخدام هستید. در این مطلب سعی شده است برحسب تیپ شخصیتی آزمون MBTI، نکته‌هایی در رابطه با مصاحبه شغلی توضیح داده شود تا شانس شما برای موفقیت به حداکثر برسد.

 

  • کرونا چه تاثیری روی بازار کار ایران و جهان داشته است؟

می‌دانیم که بیماری همه‌گیر کرونا از طرق مختلف بر زندگی همه ما تأثیر گذاشته است؛ اما اثرات این بیماری بر روی زندگی شغلی بسیار شدیدتر از باقی وجوه بوده است. با تولید هرچه بیشتر واکسن کرونا، این امید وجود دارد که در طی ماه‌های آتی، کسب‌و‌کارها رونق سابق خود را کم‌کم باز پیدا کنند؛ خوشبختانه به نظر می‌رسد که با گذشت زمان، بحران اقتصادی و شغلی ناشی از کووید 19 متعادل‌تر شده و وضعیت اگرچه آهسته ولی پیوسته به‌صورت قبل بازمی‌گردد.

در این دوران سخت بهتر است روی توانایی‌ها و مهارت‌های شغلی خود تمرکز کنید؛ اگر نیاز است مهارت‌هایتان را ارتقا دهید، بیکاری و فاصله‌گذاری اجتماعی را تبدیل به یک فرصت کنید و با شرکت در کلاس‌های آنلاین، تخصص‌های به‌روز را یاد بگیرید. در نهایت باید بدانید که به‌خصوص در شرایط سختی که در آن به سر می‌بریم، مشکلات روحی کاملا رایج هستند؛ نکاتی که در این مطلب ذکر شده است می‌تواند به شما کمک کند نگرانی خود را کمتر کرده و سلامت خود را حفظ کنید.

برای دریافت خبرنامه اردیبهشت ماه آزمون استخدام بخش خصوصی

 روی عکس کلیک کنید.

تاریخ انتشار :1400/2/29 - 8:04لینک