آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


خبر
چهارمین خبرنامه آزمون استخدام بخش خصوصی منتشر شد

در این خبرنامه می‌خوانید:

 • «انتخاب من باش»، مصاحبه با مدیر منابع انسانی شرکت توسعه صنایع پتروشیمی پلی استایرن انتخاب
 • پاسخ به سوالات داوطلبان
 • چرا باید سوابق خود را به طور کامل در صفحه کاربری ثبت کنم؟
  • مهارت‌ها و شایستگی‌های شغلی داوطلبان، پایه و اساس سنجش آن‌ها در چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی است. اگرچه اصلی‌ترین معیار سنجش و انتخاب در این آزمون، مهارت‌ها، توانایی‌ها و شایستگی‌هایی است که مورد ارزیابی در آزمون قرار می‌گیرد، اما معیارهای دیگری مانند سوابق تحصیلی، سوابق شغلی و دوره‌های تخصصی، زبان‌های خارجی و افتخارات کسب شده نیز در بررسی رزومه شغلی بی‌تاثیر نیستند. حال در این نوشته به ثبت و تکمیل اطلاعات بخش سوابق می‌پردازیم و اهمیت ثبت سوابق تحصیلی، سوابق کاری و دوره‌های تخصصی، زبان‌های خارجی و افتخارات را به همراه یکدیگر بررسی می‌کنیم.
 • چگونه 100 درصد اطلاعات ثبت نامی خود را تکمیل کنم؟
 • مهارت‌های نرمی که باید برای موفقیت حرفه‌ای به آن‌ها مجهز باشیم (قسمت 1)
  • بر خلاف مهارت‌های فنی یا سخت، یک مهارت نرم چیزی از جنس ویژگی‌های رفتاری و شخصیتی است. هیچ‌کس نمی‌تواند با نشان‌دادن مدرکی اثبات کند که مثلا در دوره متقاعد سازی فلان موسسه به مدت 50 ساعت شرکت کرده است و گواهی‌نامه درجه یک متقاعد سازی دارد! در عوض نحوه حضور، لحن صحبت کردن، نوع مواجهه با مسائل و حتی نوع نگاه شما به گذشته‌حرفه‌ای‌تان می‌تواند سطرهایی نادیده و نانوشته به رزومه‌ شما اضافه کند که اگر از مهارت‌های فنی و تحصیلات دانشگاهی شما مهم‌تر نباشند، قطعا کم‌اهمیت‌تر هم نیستند. در ادامه متن، برخی از مهم‌ترین مهارت‌های نرم مورد علاقه کارفرمایان در سال جاری به همراه نکات مختصری برای توسعه آن مهارت به شما معرفی شده‌است.
 • جعبه ابزاری برای دورکارها: 15 ابزاری که برای دورکاری به آن نیاز دارید (قسمت سوم و پایانی)
  • دنیا با یک تغییر جدی و طولانی روبروست. تغییری که بیش از هر چیز زندگی کاری و حرفه‌ای ما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. دورکاری از یک خواست فانتزی به یک ضرورت و عامل ایجاد مزیت رقابتی برای شرکت‌ها تبدیل شده و حالا دیگر همه به فکر توسعه مهارت‌های دورکاری برای افزایش شانس جذب در بهترین شرکت‌ها و سازمان‌ها هستند. آزمون استخدام بخش خصوصی هم در راستای انجام ماموریت خود در معرفی بهترین و مناسب‌ترین نیروها برای تصدی مشاغل مورد تقاضای بخش خصوصی، اقدامات متعددی را برای آگاهی بخشی و توسعه الزامات و مهارت‌های دورکاری در دستور کار خود دارد. امیدواریم مطالعه این مقاله و جمع‌بندی هر سه قسمت‌ آن بتواند برای شما مفید واقع شود.

لازم به ذکر است، تا کنون 4 شماره خبرنامه آزمون استخدام بخش خصوصی منتشر شده است.
  شما می‌توانید برای دریافت خبرنامه‌ها روی عکس مربوطه کلیک کنید.

برای دریافت خبرنامه شهریور ماه آزمون استخدام بخش خصوصی روی عکس کلیک کنید.

برای دریافت خبرنامه تیر ماه آزمون استخدام بخش خصوصی روی عکس کلیک کنید.

برای دریافت خبرنامه اردیبهشت ماه آزمون استخدام بخش خصوصی روی عکس کلیک کنید.

برای دریافت خبرنامه اردیبهشت ماه آزمون استخدام بخش خصوصی روی عکس کلیک کنید.


 

 

 

 


تاریخ انتشار :1399/6/18 - 15:44لینک