آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اطلاعیه
اطلاعیه شماره 4: تمهیدات دبیرخانه آزمون در خصوص آموزش مهارت‌های دورکاری به افراد برگزیده آزمون

دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی ضمن تمدید ثبت نام چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی تا ساعت 24 دوازدهم مردادماه، تمهیدات جدیدی در خصوص آموزش مهارت‌های دورکاری به افراد برگزیده چهارمین آزمون در نظر گرفته است.

نظر به لزوم کسب مهارت‌های دورکاری توسط افراد جویای کار در  شرایط امروزه و بحران شیوع کرونا، به افراد برگزیده و واجد شرایط، مهارت‌های دورکاری برای معرفی به شرکت‌هایی که بیش از 1000 نیرو برای استخدام نیاز دارند، آموزش داده می‌شود.

همچنین در پی امضای تفاهم نامه دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی با تعدادی از شرکت‌های بزرگ کشور به منظور حفاظت از مشاغل و کسب و کارها در دوران کرونا، 10 هزار نفر از داوطلبان تحت آموزش‌های رایگان مهارت‌های دورکاری قرار می‌گیرند.

مهارت‌های دورکاری شامل چند دسته گزارش دهی، ارزیابی، مدیریت کار و مدیریت وقت می‌شود.

تا کنون شرکت‌هایی که اعلام نیاز برای بیش از 1000 نیرو کرده اند به شرح زیر اند: گروه صنعتی فولاد هیربد با اعلام نیاز 9000 نیرو، شرکت تولیدی سیمان آبیک، شرکت مهندسی کیان ترابر، ذوب فولاد امید آریان، مجموعه فروشگاه‌های رفاه، بیمه پاسارگاد، بیمه کارآفرین و تعدادی دیگر از شرکت‌ها و سازمان‌ها که اسامی کامل آن‌ها در دفترچه راهنمای چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی درج شده است.

برای ثبت نام در چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی روی عکس زیر کلیک کنید.

تاریخ انتشار :1399/5/5 - 16:54لینک