آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


خبر
جذب بیش از 9 هزار نیرو در شرکت فولاد هیربد از چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی

شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه (فولاد هیربد) یکی از کامل‌ترین مجتمع‌های تولید فولاد کشور و منطقه می‌باشد که با الگوی عرضه پیوسته و همگرا یک زنجیره پویا و چابک با تفکر ناب کارآفرینی ایران سرافراز در قالب سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در سال ۱۳۹۱ در شهرک صنعتی مامونیه واقع در شهرستان زرندیه استان مرکزی به بهره‌برداری رسید. ظرفیت فعلی این مجتمع معظم بالغ بر ۲.۵ میلیون تن در سال می‌باشد.
فولاد هیربد با به‌کارگیری سرمایه اصلی خود یعنی متخصصان ماهر و متعهد، و تجهیزات مدرن و به‌روز، توانسته است با تولید محصولاتی کم‌نظیر و متنوع، در سریع‌ترین زمان در بازارهای هدف خود در کشور و خارج از مرزها نفوذ موثر نماید.


معاونت نیروی انسانی فولاد هیربد در بیانیه‌ای اعلام کرد: «با توجه به تحریم‌های ظالمانه و وجود بیماری کرونا و با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری به نام‌گذاری سال به «جهش تولید» این شرکت در نظر دارد محصولات و تولیدات خود را به ۲برابر ظرفیت افزایش دهد. برای رسیدن به این حجم از تولیدات این شرکت به بیش از 9 هزار نیروی کارآمد نیاز دارد. استخدام نیرو از چهارمین آزمون استخدام انجام می‌شود.»


شرکت صنایع فولاد هیربد زرندیه یکی از شرکت‌هایی است که متخصصان مورد نیاز خود را از درگاه چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی جذب می‌کند.


برای ثبت نام در چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی روی عکس زیر کلیک کنید.

تاریخ انتشار :1399/5/1 - 11:29لینک