آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


خبر
آخرین مهلت دریافت کارنامه راهنمای شغلی اعلام شد

بدین وسیله، به اطلاع تمامی داوطلبان سومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی می‌رساند، داوطلبان جهت دریافت کارنامه راهنمای شغلی تنها تا 31 خردادماه فرصت دریافت کارنامه راهنمای شغلی خود را دارند.

آزمون استخدام بخش خصوصی با تکیه بر کار تخصصی و دانش‌ محور در سالیان متمادی از طریق ارائه کارنامه راهنمای شغلی به هر داوطلب سعی کرده است این مسئله را برای هر نفر روشن سازد. به منظور درک این موضوع شما می‌توانید با استفاده از نتایج آزمون‌های  شخصیت شناسی MBTI، DISC، NEO، MNM و هوش هیجانی Bar-On که در کارنامه راهنمای شغلی شما آماده شده است، برای یافتن بهترین مسیر شغلی خود اقدام کنید. این راهنمای شغلی که در پایان سومین آزمون استخدام بخش خصوصی در اختیار تمامی داوطلبان قرار گرفته است، علاوه بر ارائه نتایج ارزیابی شایستگی‌های شغلی مختلف در شغل‌های انتخابی شما، محتوای مناسبی جهت ارزیابی جنبه‌های مختلف شخصیتی، راهنمایی مناسب برای یافتن شغل منطبق با شخصیت، علاقه‌مندی‌ها و توانایی‌های هر فرد را دارا می‌باشد.

داوطلبانی که با در نظر گرفتن نتایج این آزمون‌ها شغل آینده خود را انتخاب می‌کنند، می‌توانند به سرعت جای خود را در موقعیت شغلی و سازمان جدید باز کنند و شرایط بهتری برای بروز توانایی‌ها و مهارت‌های خود داشته باشند که این امر زمینه ساز پیشرفت سریع‌تر فرد در سازمان و در زمینه شغلی مورد علاقه، لذت بردن از انجام کار و بهره‌وری بیشتر خواهد شد. در نهایت توجه به نتایج این آزمون ها، موجب انتفاع دوطرفه برای فرد داوطلب جویای شغل و کارفرمایان خواهد شد و ثبات و بهره‌وری شغلی را برای استفاده کنندگان از نتایج به دنبال خواهد داشت.

لازم به ذکر است اطلاعات فردی و کارنامه راهنمای شغلی پس از تاریخ 31 خرداد ماه از دسترس داوطلبان سومین آزمون استخدام بخش خصوصی خارج خواهد بود. بنابراین شما تنها تا این تاریخ فرصت دارید تا جهت اصلاح اطلاعات و یا دریافت کارنامه راهنمای شغلی خود از طریق حساب کاربری اقدام نمایید.

داوطلبان برای دریافت کارنامه راهنمای شغلی خود می‌توانند از قسمت ورود داوطلبان، وارد صفحه کاربری خود شوند؛ در قسمت اطلاعات ثبت نامی، از طریق گزینه دریافت کارنامه، نتیجه‌ی آزمون خود را دریافت نمایند.

تاریخ انتشار :1399/3/16 - 23:35لینک


ثبت نام آزمون ۱۳۹۹

جهت ثبت‌ نام در چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی و یا مشاهده دفترچه راهنمای ثبت نام از طریق ذیل اقدام نمائید.