آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


خبر
اطلاعیه آزمون استخدام بخش خصوصی در خصوص بحران شیوع کرونا

با شیوع بیماری کرونا بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارها تحت تأثیر قرار گرفته، تعطیل یا تعلیق شده‌اند که به همین سبب، برخی از کارمندان شرکت‌‌های خصوصی بی‌کار شده‌اند.

این کارمندان آسیب‌دیده که به صورت غیرارادی و به طور موقت، بیکار شده‌اند، برای تامین معیشت و بازگشت دوباره به جریان کار و شغل خود با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند.

دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی، در بحران کرونا، خود را در کنار این عزیزان می‌بیند و در تلاش است در حد توان و جایگاهش سعی کند برخی از مشکلات به وجود آمده برای کسب‌وکارها و یا داوطلبان را مرتفع سازد. همچنین این دبیرخانه در راستای وظیفه اخلاقی و در جهت پشتیبانی از کارمندان و تسریع در استخدام دوباره آن‌ها تمهیداتی در این زمینه اندیشیده است که به شرح ذیل اعلام می‌گردد:

بر همین اساس، داوطلبان تعلیق‌ شده از کار که در دوره‌های گذشته از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی مشغول به کار شده بودند، مقرر گردید با موافقت این دبیرخانه اسامی آن‌ها در اولویت معرفی به شرکت‌ها، قرار گیرند.

در شرایط شیوع ویروس کرونا مصاحبه‌های مجازی در آزمون استخدام بخش خصوصی رونق پیدا کرده ‌است. دبیرخانه آزمون به جهت حفظ سلامت داوطلبان و کارفرمایان، از نمایندگان شرکت‌ها درخواست کرده است که حتی المقدور به صورت مجازی مصاحبه استخدام را انجام دهند.

لازم به ذکر است برای شرکت‌هایی که علی‎‌رغم بحران شیوع کرونا نیروهای جذب‌ شده از این فرآیند را حفظ نمایند، تسهیلات ویژه‌ معرفی نیروی انسانی در نظر گرفته شده است تا بتوانند خدمات تامین نیروی انسانی آتی خود را به صورت رایگان دریافت نمایند.

به همین‌ منظور خواهشمند است داوطلبانی که مشمول موارد فوق می‌باشند موضوع را به info@inre.ir اطلاع دهند. همچنین کارشناسان جذب و منابع انسانی شرکت‌هایی که نیروهای خود را در این 3 ماه، حفظ نموده‌اند جهت استفاده از تسهیلات به آدرس ایمیل دبیرخانه اطلاعات خود را ارسال نمایند.


با تشکر

روابط عمومی آزمون استخدام بخش خصوصی

تاریخ انتشار :1399/2/15 - 2:39لینک