آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اخبار
1398/12/28
علی رغم دزدی روشن برخی در این روزها، پیشنهاد برگزاری آزمون استخدام رایگان برای وزارت بهداشت


به گزارش دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی محمد حسین قمری، موسس مجموعه رقابت‌های تخصصی مهارت سنجی فن‌آورد و دبیر آزمون استخدام بخش خصوصی ضمن تاکید بر اهمیت سرمایه انسانی در حل معضل کرونا اعلام کرد در این شرایط سخت موسسه دانش بنیان میزان گستران شریف حاضر است تمامی زیرساخت ارزیابی و آزمون خود را جهت استخدام ۳۰۰۰ پرستار تازه نفس به صورت کاملا رایگان در خدمت ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، قراردهد.

متن نامه بدین شرح است

جناب آقای دکتر نمکی

وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس محترم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا


با سلام و تحیت؛

در حالی آخرین ساعات آخرین روز کاری سال ۹۸ را طی می‌کنیم که کادر درمانی کشور روزهای سخت و پرفشار خود را با همت و جدیت روز افزون سپری می‌کنند و به وضوح اهمیت مهمترین سرمایه کشور یعنی سرمایه انسانی جوان و با انگیزه را نسبت به سایر سرمایه‌ها به رخ صاحبان ثروت و قدرت می‌کشند.

فن‌آورد از سال ۹۳ اقدام به مهارت سنجی نمود تا همواره بهترین سرمایه‌های انسانی را شناسایی و به متناسب‌ترین جایگاه شغلی خود متصل نماید. برگزاری سه دوره آزمون استخدام بخش خصوصی و ارائه خدمت به حدود دو هزار شرکت و تصویب فن‌آورد به عنوان یکی از ده رویداد مورد تایید بنیاد ملی نخبگان تنها بخشی از دستاوردهای این مجموعه دانش‌بنیان می‌باشد.

لذا پیرو فرمایش حضرتعالی مبنی بر تصمیم به کار گیری 3000 پرستار تازه نفس در بخش سلامت، به استحضار می‌رساند این مجموعه آمادگی کامل خود را جهت در اختیار قراردادن زیرساخت های کشوری ثبت‌نام و آزمون آنلاین تخصصی به صورت کاملا رایگان به ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اعلام می‌دارد تا کمک‌های شرکت‌های دانش بنیان در این روزهای سخت و فراموش نشدنی صرفاً محدود به تولید ماسک و مواد ضدعفونی نباشد. 

پیشاپیش از خداوند متعال توفیق روزافزون شما و همه همکارانتان را در مبارزه با این بیماری سخت خواستارم و امیدوارم سال جدید به فضل الهی سال پایان این بیماری برای مردم ایران باشد.

محمد حسین قمری

رئیس مجموعه رقابت‌های مهارت سنجی فن‌آوردتاریخ انتشار :1398/12/28 - 18:04لینک


پربازدیدترین‌ خبرها
علی رغم دزدی روشن برخی در این روزها، پیشنهاد برگزاری آزمون استخدام رایگان برای وزارت بهداشت
1398/12/28مشاهده
اعلام نتایج سومین آزمون استخدام بخش خصوصی در سراسر کشور
1398/11/14مشاهده
اعلام زمان انتشار نتایج آزمون
1398/10/9مشاهده

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

سامانه‌پاسخگویی

جدید ترین گزارش‌های تصویری
کارشناس جذب شرکت برهان رایان متین: «آزمون استخدام بخش خصوصی خلاقیتِ موردنیاز بازارکار است»
کارشناس جذب شرکت برهان رایان متین: ...مشاهده
مدیر عامل شرکت مهندسی فانا: "آزمون استخدام بخش خصوصی کاری جدید در حوزه اشتغال است"
مدیر عامل شرکت مهندسی فانا: "آزمون ...مشاهده
مدیر عامل شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه: "آزمون باعث استخدام نیروی انسانی در بازه زمانی کوتاه‌تر، ولی به صورت هدفمندتر و برنامه‌ریزی شده‌تر می‌شود."
مدیر عامل شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ ...مشاهده

برچسب‌ها
آزمون استخدام بخش خصوصیآزمون استخدامیمیزان گستران شریفاستخدامآزمون بخش خصوصیوزارت کارآزمون شرکت های خصوصیکاریابیشرکت فناورفرصت شغلیشرکت دانش بنیانشرکت تجاریاستخدام سراسریاستخدام شرکت های خصوصیاشتغالمصاحبه شغلیآزمون استخدامی بخش خصوصیآزمون شرکت های دانش بنیانآزمون استخداماعلام نتایج