آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اخبار
1398/12/28
علی رغم دزدی روشن برخی در این روزها، پیشنهاد برگزاری آزمون استخدام رایگان برای وزارت بهداشت


به گزارش دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی محمد حسین قمری، موسس مجموعه رقابت‌های تخصصی مهارت سنجی فن‌آورد و دبیر آزمون استخدام بخش خصوصی ضمن تاکید بر اهمیت سرمایه انسانی در حل معضل کرونا اعلام کرد در این شرایط سخت موسسه دانش بنیان میزان گستران شریف حاضر است تمامی زیرساخت ارزیابی و آزمون خود را جهت استخدام ۳۰۰۰ پرستار تازه نفس به صورت کاملا رایگان در خدمت ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، قراردهد.

متن نامه بدین شرح است

جناب آقای دکتر نمکی

وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس محترم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا


با سلام و تحیت؛

در حالی آخرین ساعات آخرین روز کاری سال ۹۸ را طی می‌کنیم که کادر درمانی کشور روزهای سخت و پرفشار خود را با همت و جدیت روز افزون سپری می‌کنند و به وضوح اهمیت مهمترین سرمایه کشور یعنی سرمایه انسانی جوان و با انگیزه را نسبت به سایر سرمایه‌ها به رخ صاحبان ثروت و قدرت می‌کشند.

فن‌آورد از سال ۹۳ اقدام به مهارت سنجی نمود تا همواره بهترین سرمایه‌های انسانی را شناسایی و به متناسب‌ترین جایگاه شغلی خود متصل نماید. برگزاری سه دوره آزمون استخدام بخش خصوصی و ارائه خدمت به حدود دو هزار شرکت و تصویب فن‌آورد به عنوان یکی از ده رویداد مورد تایید بنیاد ملی نخبگان تنها بخشی از دستاوردهای این مجموعه دانش‌بنیان می‌باشد.

لذا پیرو فرمایش حضرتعالی مبنی بر تصمیم به کار گیری 3000 پرستار تازه نفس در بخش سلامت، به استحضار می‌رساند این مجموعه آمادگی کامل خود را جهت در اختیار قراردادن زیرساخت های کشوری ثبت‌نام و آزمون آنلاین تخصصی به صورت کاملا رایگان به ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا اعلام می‌دارد تا کمک‌های شرکت‌های دانش بنیان در این روزهای سخت و فراموش نشدنی صرفاً محدود به تولید ماسک و مواد ضدعفونی نباشد. 

پیشاپیش از خداوند متعال توفیق روزافزون شما و همه همکارانتان را در مبارزه با این بیماری سخت خواستارم و امیدوارم سال جدید به فضل الهی سال پایان این بیماری برای مردم ایران باشد.

محمد حسین قمری

رئیس مجموعه رقابت‌های مهارت سنجی فن‌آوردتاریخ انتشار :1398/12/28 - 18:04لینک


پربازدیدترین‌ خبرها
آخرین مهلت دریافت کارنامه راهنمای شغلی اعلام شد
1399/3/12مشاهده
7 نکته بسیار مهم که پیش از مصاحبه شغلی باید رعایت کنید
1399/2/24مشاهده
نخستین خبرنامه آزمون استخدام بخش خصوصی منتشر شد
1399/2/22مشاهده

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

سامانه‌پاسخگویی

جدید ترین گزارش‌های تصویری
مزیت بزرگ آزمون شناخت 100 درصدی کارفرما و داوطلب از هم است
مزیت بزرگ آزمون شناخت 100 درصدی کارفرما ...مشاهده
آزمون فرصت معرفی خود با توانایی‌ها و رزومه تحصیلی را می‌دهد
آزمون فرصت معرفی خود با توانایی‌ها و ...مشاهده
یک حرکت انقلابی برای استخدام افراد که فقط به تهران محدود نیست
یک حرکت انقلابی برای استخدام افراد که ...مشاهده

برچسب‌ها
آزمون استخدام بخش خصوصیآزمون استخدامیمیزان گستران شریفاستخدامآزمون بخش خصوصیوزارت کارآزمون شرکت های خصوصیشرکت فناورکاریابیفرصت شغلیشرکت دانش بنیانشرکت تجاریاستخدام سراسریاستخدام شرکت های خصوصیاشتغالآزمون استخداممصاحبه شغلیآزمون استخدامی بخش خصوصیآزمون شرکت های دانش بنیاناعلام نتایج