آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اطلاعیه
اعلام نتایج سومین آزمون استخدام بخش خصوصی در سراسر کشور

طبق اعلام دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی، فرآیند تولید، بارگذاری و ارائه کارنامه راهنمای شغلی اختصاصی هر داوطلب در سراسر کشور به اتمام رسیده و در حساب کاربری هر فرد، قابل دریافت می‌باشد.

نظر به اطلاعیه‌های پیشین دبیرخانه، داوطلبان سومین آزمون استخدام بخش خصوصی می‌توانند نسبت به مشاهده کتاب کارنامه راهنمای شغلی اختصاصی خود که از دهم بهمن‌ماه به تدریج در حال تولید، بارگذاری و ارائه بوده، اقدام نمایند. داوطلبان می‌توانند به حساب کاربری خود مراجعه و کارنامه را دریافت نمایند.

همچنین طبق این اطلاعیه، دبیرخانه آزمون فرصت 14 روزه اعتراض برای داوطلبان قرارداده است که داوطلبان می‌توانند نسبت به اعتراض نتایج آزمون خود، از طریق آدرس ایمیل info@inre.ir درخواست خود را ثبت کرده و مراحل درج اعتراض خود را تکمیل نمایند.

لازم به ذکر است پس از اتمام این فرصت، در مرحله بعد، شرکت‌های بخش خصوصی به رزومه افراد برتر با توجه به نتایج آزمون استخدام بخش خصوصی، دسترسی داشته و پس از بررسی رزومه آنان، از داوطلبان منتخب خودشان جهت دعوت به مصاحبه حضوری اقدام می‌نمایند. داوطلبان می‌توانند از طریق صفحه وضعیت در کارنامه راهنمای شغلی خود در این خصوص اطلاعات بیشتری کسب نمایند.

داوطلبان می‌بایست مطابق راهنمای تصویری زیر نسبت به دریافت کارنامه راهنمای شغلی اختصاصی خود اقدام نمایند.


روابط عمومی آزمون استخدام بخش خصوصی

تاریخ انتشار :1398/11/15 - 23:17لینک