آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اخبار
1398/10/9
اعلام زمان انتشار نتایج آزمون


بدین‌وسیله اعلام می‌دارد، پس از برگزاری سومین آزمون استخدام بخش خصوصی در 8 دسته شغلی به صورت اینترنتی در سراسر کشور، نتایج این آزمون از روز پنجشنبه، 10 بهمن ماه به صورت تدریجی اعلام می‌شود و در صفحه کاربری داوطلبان به نشانی inre.ir/login قابل مشاهده خواهد بود.


با توجه به تماس مکرر داوطلبان مبنی بر قطعی اینترنت به صورت سراسری و در راستای آن به تعویق افتادن آزمون دسته‌های شغلی «بازاریابی و فروش» و «فناوری اطلاعات»، اختلال ناخواسته در فرآیند برگزاری آزمون صورت گرفته و نتایج آزمون با تاخیری چند روزه نسبت به زمان از پیش تعیین شده، در 10 بهمن ماه اعلام می‌شود.


داوطلبان برای دسترسی به نتایج، پس از ورود به صفحه کاربری، از منوی سمت راست با انتخاب گزینه «نتایج آزمون»، می‌توانند نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام نمایند.


لازم به ذکر است، داوطلبانی که تاکنون نسبت به انجام آزمون‌های شخصیت شناسی اقدام نکرده‌اند، فقط تا 25 دی ماه فرصت دارند تا آزمون‌های شخصیت شناسی را به منظور دریافت راهنمای شغلی مناسب انجام دهند.


سپس، با توجه به نتایج سومین آزمون استخدام بخش خصوصی، شرکت‌های بخش خصوصی به رزومه افراد برتر آزمون دسترسی خواهند داشت و پس از بررسی رزومه افراد برتر، از داوطلبان منتخب خودشان جهت مصاحبه حضوری دعوت به عمل می‌آورند. 


تمامی داوطلبان می‌توانند با تکمیل سوابق شغلی، تحصیلی، دوره‌های آموزشی و مهارت‌ها، بارگذاری مدارک و انجام تست‌های شخصیت‌شناسی به میزان قابل قبولی رزومه خود را جهت ارائه به شرکت‌های صنعتی، تجاری و دانش بنیان تکمیل و تقویت نمایند.

تاریخ انتشار :1398/10/9 - 9:55لینک


پربازدیدترین‌ خبرها
علی رغم دزدی روشن برخی در این روزها، پیشنهاد برگزاری آزمون استخدام رایگان برای وزارت بهداشت
1398/12/28مشاهده
اعلام نتایج سومین آزمون استخدام بخش خصوصی در سراسر کشور
1398/11/14مشاهده
اعلام زمان انتشار نتایج آزمون
1398/10/9مشاهده

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

سامانه‌پاسخگویی

جدید ترین گزارش‌های تصویری
کارشناس جذب شرکت برهان رایان متین: «آزمون استخدام بخش خصوصی خلاقیتِ موردنیاز بازارکار است»
کارشناس جذب شرکت برهان رایان متین: ...مشاهده
مدیر عامل شرکت مهندسی فانا: "آزمون استخدام بخش خصوصی کاری جدید در حوزه اشتغال است"
مدیر عامل شرکت مهندسی فانا: "آزمون ...مشاهده
مدیر عامل شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه: "آزمون باعث استخدام نیروی انسانی در بازه زمانی کوتاه‌تر، ولی به صورت هدفمندتر و برنامه‌ریزی شده‌تر می‌شود."
مدیر عامل شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ ...مشاهده

برچسب‌ها
آزمون استخدام بخش خصوصیآزمون استخدامیمیزان گستران شریفاستخدامآزمون بخش خصوصیوزارت کارآزمون شرکت های خصوصیکاریابیشرکت فناورفرصت شغلیشرکت دانش بنیانشرکت تجاریاستخدام سراسریاستخدام شرکت های خصوصیاشتغالمصاحبه شغلیآزمون استخدامی بخش خصوصیآزمون شرکت های دانش بنیانآزمون استخداماعلام نتایج