آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اخبار
1398/10/9
اعلام زمان انتشار نتایج آزمون


بدین‌وسیله اعلام می‌دارد، پس از برگزاری سومین آزمون استخدام بخش خصوصی در 8 دسته شغلی به صورت اینترنتی در سراسر کشور، نتایج این آزمون از روز پنجشنبه، 10 بهمن ماه به صورت تدریجی اعلام می‌شود و در صفحه کاربری داوطلبان به نشانی inre.ir/login قابل مشاهده خواهد بود.


با توجه به تماس مکرر داوطلبان مبنی بر قطعی اینترنت به صورت سراسری و در راستای آن به تعویق افتادن آزمون دسته‌های شغلی «بازاریابی و فروش» و «فناوری اطلاعات»، اختلال ناخواسته در فرآیند برگزاری آزمون صورت گرفته و نتایج آزمون با تاخیری چند روزه نسبت به زمان از پیش تعیین شده، در 10 بهمن ماه اعلام می‌شود.


داوطلبان برای دسترسی به نتایج، پس از ورود به صفحه کاربری، از منوی سمت راست با انتخاب گزینه «نتایج آزمون»، می‌توانند نسبت به مشاهده نتایج خود اقدام نمایند.


لازم به ذکر است، داوطلبانی که تاکنون نسبت به انجام آزمون‌های شخصیت شناسی اقدام نکرده‌اند، فقط تا 25 دی ماه فرصت دارند تا آزمون‌های شخصیت شناسی را به منظور دریافت راهنمای شغلی مناسب انجام دهند.


سپس، با توجه به نتایج سومین آزمون استخدام بخش خصوصی، شرکت‌های بخش خصوصی به رزومه افراد برتر آزمون دسترسی خواهند داشت و پس از بررسی رزومه افراد برتر، از داوطلبان منتخب خودشان جهت مصاحبه حضوری دعوت به عمل می‌آورند. 


تمامی داوطلبان می‌توانند با تکمیل سوابق شغلی، تحصیلی، دوره‌های آموزشی و مهارت‌ها، بارگذاری مدارک و انجام تست‌های شخصیت‌شناسی به میزان قابل قبولی رزومه خود را جهت ارائه به شرکت‌های صنعتی، تجاری و دانش بنیان تکمیل و تقویت نمایند.

تاریخ انتشار :1398/10/9 - 9:55لینک


پربازدیدترین‌ خبرها
آخرین مهلت دریافت کارنامه راهنمای شغلی اعلام شد
1399/3/12مشاهده
7 نکته بسیار مهم که پیش از مصاحبه شغلی باید رعایت کنید
1399/2/24مشاهده
نخستین خبرنامه آزمون استخدام بخش خصوصی منتشر شد
1399/2/22مشاهده

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

سامانه‌پاسخگویی

جدید ترین گزارش‌های تصویری
مزیت بزرگ آزمون شناخت 100 درصدی کارفرما و داوطلب از هم است
مزیت بزرگ آزمون شناخت 100 درصدی کارفرما ...مشاهده
آزمون فرصت معرفی خود با توانایی‌ها و رزومه تحصیلی را می‌دهد
آزمون فرصت معرفی خود با توانایی‌ها و ...مشاهده
یک حرکت انقلابی برای استخدام افراد که فقط به تهران محدود نیست
یک حرکت انقلابی برای استخدام افراد که ...مشاهده

برچسب‌ها
آزمون استخدام بخش خصوصیآزمون استخدامیمیزان گستران شریفاستخدامآزمون بخش خصوصیوزارت کارآزمون شرکت های خصوصیشرکت فناورکاریابیفرصت شغلیشرکت دانش بنیانشرکت تجاریاستخدام سراسریاستخدام شرکت های خصوصیاشتغالآزمون استخداممصاحبه شغلیآزمون استخدامی بخش خصوصیآزمون شرکت های دانش بنیاناعلام نتایج