آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اخبار
1398/8/18
زمان برگزاری آزمون اینترنتی سومین آزمون استخدام بخش خصوصی اعلام شد


بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبان می‌رساند، با توجه به زمان‌بندی مراحل سومین آزمون استخدام بخش خصوصی در دفترچه راهنمای آزمون، مرحله اینترنتی (تخصصی) آزمون در۸ دسته شغلی، از روز یکشنبه ۲۶ آبان‌ماه آغاز می‌شود و امکان تکمیل ثبت‌نام برای داوطلبانی که ثبت‌نام خود را قطعی ننموده‌اند نیز فراهم گردیده است.


لازم به ذکر است «آزمون‌های اینترنتی سومین آزمون استخدام بخش خصوصی» هیچ‌گونه تداخل زمانی با «آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کل کشور» ندارد.


قابل توجه داوطلبانی که پیش از این ثبت‌نام خود را به تعویق انداخته و نهائی نکرده‌اند به اطلاع می‌رساند مطابق درخواست‌های مکرر انجام شده، دبیرخانه آزمون امکان قطعی کردن ثبت‌نام را فراهم نموده است. به همین ترتیب داوطلبان می‌توانند از طریق آدرس http://inre.ir/register نسبت به نهائی کردن ثبت‌نام خود پیش از شروع آزمون در آن دسته‌ی شغلی اقدام نمایند.


همچنین، برای موفقیت بیشتر و راحتی حال داوطلبانی که در چندین دسته شغلی شرکت کرده‌اند، آزمون اینترنتی دسته‌های شغلی تفکیک شده‌اند و هر دسته شغلی در روزی مجزا برگزار می‌شود. اولین آزمون تخصصی با دسته شغلی «بازاریابی و فروش» در روز یکشنبه ۲۶ آبان‌ماه برگزار می‌شود.


زمان برگزاری آزمون اینترنتی 8 دسته شغلی به شرح زیر است:


روز

تاریخ

دسته شغلی

یکشنبه

به تعویق افتاد

دسته بازاریابی و فروش

سه شنبه

به تعویق افتاد

دسته فناوری اطلاعات

یکشنبه

1398/09/03

دسته هنر، رسانه و آموزش

سه شنبه

1398/09/05

دسته مالی و اداری

پنجشنبه

1398/09/07

دسته مدیریتی

شنبه

1398/09/09

دسته کارشناسی و ارائه خدمات

دوشنبه

1398/09/11

دسته مهندسی

چهارشنبه

1398/09/13

دسته فنی و اجرایی


ضمنا زمان اعلام شده قطعی بوده و قابل تغییر نیست.


داوطلبان جهت انجام آزمون اینترنتی می‌بایست روز برگزاری آزمون، در بازه زمانی ساعت 8:30 الی 9:30 وارد صفحه کاربری خود شوند. توجه کنید که اگر در ساعتی غیر از بازه زمانی ذکر شده وارد صفحه کاربری خود شوید امکان انجام آزمون اینترنتی وجود ندارد.

مدت زمان انجام آزمون با توجه به شایستگی‌های شغلی اجباری و انتخابی برای داوطلبان، متغیر است و این زمان برای هر داوطلب متفاوت خواهد بود.


با توجه به اخبار و اطلاعیه‌های پیشین، سنجش و ارزیابی داوطلبان در سومین آزمون استخدام بخش خصوصی بر اساس شایستگی‌های شغلی است، و سوالات آزمون اینترنتی هر داوطلب از شایستگی‌های شغلی اجباری و سایر شایستگی‌های شغلی انتخابی طراحی شده است.

 (برای اطلاعات بیشتر در مورد شایستگی‌های شغلی به صفحه «اهمیت شایستگی شغلی» مراجعه کنید.)


لازم به ذکر است جهت انجام مرحله اینترنتی آزمون، داوطلبان با در اختیار داشتن یک دستگاه رایانه متصل به اینترنت با سرعت مناسب، می توانند از هر مکانی نسبت به انجام آزمون خود اقدام نمایند. همچنین تاکید می‌شود که جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، داوطلبان از انجام آزمون از طریق دستگاه‌های تلفن همراه جدا خودداری نمایند.


برای دستیابی به موفقیت بیشتر در آزمون اینترنتی، اخبار و اطلاعیه‌های بعدی را که از طریق سایت رسمی سومین آزمون استخدام بخش خصوصی منتشر می‌شود، پیگیری کنید.


(برای مشاهده شایستگی‌های شغلی مورد سنجش در سومین آزمون استخدام بخش خصوصی به صفحه کاربری، سپس بخش شایستگی شغلی مراجعه کنید.)

داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون می‌توانند از لینک زیر جهت نهائی کردن ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

تاریخ انتشار :1398/8/18 - 9:26لینک


پربازدیدترین‌ خبرها
به علت عدم دسترسی داوطلبان به اینترنت، آزمون دسته «فناوری اطلاعات» به تعویق افتاد
1398/8/27مشاهده
به علت عدم دسترسی داوطلبان به اینترنت، آزمون دسته بازاریابی و فروش به تعویق افتاد
1398/8/26مشاهده
قبل از آزمون اینترنتی و در حین انجام آن چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟
1398/8/19مشاهده

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

سامانه‌پاسخگویی

جدید ترین گزارش‌های تصویری
کارشناس جذب شرکت برهان رایان متین: «آزمون استخدام بخش خصوصی خلاقیتِ موردنیاز بازارکار است»
کارشناس جذب شرکت برهان رایان متین: ...مشاهده
مدیر عامل شرکت مهندسی فانا: "آزمون استخدام بخش خصوصی کاری جدید در حوزه اشتغال است"
مدیر عامل شرکت مهندسی فانا: "آزمون ...مشاهده
مدیر عامل شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه: "آزمون باعث استخدام نیروی انسانی در بازه زمانی کوتاه‌تر، ولی به صورت هدفمندتر و برنامه‌ریزی شده‌تر می‌شود."
مدیر عامل شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ ...مشاهده

برچسب‌ها
آزمون استخدام بخش خصوصیآزمون استخدامیمیزان گستران شریفاستخدامآزمون بخش خصوصیوزارت کارکاریابیشرکت فناورفرصت شغلیشرکت دانش بنیانآزمون شرکت های خصوصیشرکت تجاریاستخدام سراسریاستخدام شرکت های خصوصیاشتغالآزمون استخدامآزمون استخدامی بخش خصوصیمصاحبه شغلیاستخدام شرکتهای خصوصیاشتغال زایی