آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اطلاعیه
مهلت ثبت اطلاعات تکمیلی و آزمون‌های شخصیت‌شناسی تمدید شد


بدین‌وسیله به اطلاع تمام متقاضیانی که طی مهلت مقرر اقدام به ثبت‌نام در سومین آزمون استخدام بخش خصوصی کرده‌اند، می‌رساند، پیرو درخواست متقاضیان آزمون جهت ثبت اطلاعات تکمیلی، مهلت تکمیل مشخصات و اطلاعات کاربری، و همچنین انتخاب شایستگی‌های شغلی مورد امتحان در مرحله اینترنتی تا تاریخ ۱۳۹۸/۰۸/۱۵ میسر شده است. لذا تمام داوطلبان در طول این مدت فرصت دارند مشخصات، سوابق و مدارک خود را تکمیل و حساب کاربری خود را جهت شرکت در مراحل بعدی آزمون مدیریت نمایند.


لازم به ذکر است مهلت تعیین شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد. بنابراین داوطلبان به جهت بهبود وضعیت خود جهت نمایش اطلاعات شخصی و شغلی به شرکت‌های متقاضی می‌بایست در زمان مقرر به صفحه کاربری خود مراجعه و اطلاعات تکمیلی را ثبت نمایند.


(برای اطلاعات بیشتر در مورد ضرورت تکمیل اطلاعات، به نوشته «اهمیت تکمیل سوابق شغلی و تحصیلی در صفحه کاربری» مراجعه کنید.)


لازم به ذکر است که مرحله تخصصی (اینترنتی) آزمون در نیمه دوم آبان ماه برگزار خواهد شد و زمان برگزاری آن با آزمون دستگاه‌های اجرایی کشور تلاقی نخواهد داشت.


زمان دقیق آغاز مرحله تخصصی (اینترنتی) آزمون طی اطلاعیه‌های بعدی از طریق سایت آزمون به نشانی www.inre.ir و شبکه‌های اجتماعی آزمون استخدام بخش خصوصی به داوطلبان گرامی اعلام خواهد شد.

تاریخ انتشار :1398/8/12 - 22:42لینک