آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اطلاعیه
اطلاعیه آزمون استخدام بخش خصوصی در خصوص مرحله آزمون‌های شخصیت‌شناسی


بدین‌وسیله به اطلاع تمام متقاضیانی که  طی مهلت مقرر اقدام به ثبت‌نام در سومین آزمون استخدام بخش خصوصی کرده‌اند می‌رساند حساب کاربری این عزیزان از ساعت ۸ صبح تاریخ ۹۸/۰۷/۲۹ لغایت ۱۳۹۸/۰۸/۱۰ جهت تکمیل مشخصات و اطلاعات کاربری و ثبت مدارک برای داوطلبان گرامی باز خواهد بود. به این ترتیب تمام داوطلبان در طول این مدت فرصت دارند مشخصات، سوابق و مدارک خود را تکمیل و حساب کاربری خود را جهت شرکت در مراحل بعدی آزمون مدیریت نمایند.


همچنین با توجه به رسالت آزمون در راستای معرفی متناسب‌ترین مشاغل به داوطلبان گرامی، آزمون‌های شخصیت‌شناسی استاندارد و متنوعی در پنل کاربری تمام داوطلبان قرار داده شده که متقاضیان گرامی باید قبل از آغاز مرحله تخصصی (اینترنتی)، در این آزمون‌ها شرکت نمایند. 


بدیهی است آزمون‌های شخصیت‌شناسی صرفا جهت پیشنهاد مشاغل متناسب‌تر با شخصیت داوطلبان دارای مهارت و نیز ارائه یک راهنمای شغلی جامع به تمامی داوطلبان طراحی شده و نتیجه آن مطلقا تاثیری در سرنوشت نهایی متقاضیان نخواهد داشت، بنابراین توصیه می‌شود داوطلبان در کمال صداقت و با آرامش این تست‌ها را پشت سر گذاشته و آماده شرکت در مراحل بعدی آزمون استخدام بخش خصوصی باشند.


هر شغلی برای اینکه به صورت مؤثر انجام شود به مجموعه‌ای از شایستگی‌های شغلی نیاز دارد و افرادی که در این موقعیت شغلی قرار می‌گیرند باید دارای این شایستگی‌ها باشند. منظور از «شایستگی‌های شغلی»، مجموعه‌ای از دانش‌ها و مهارت‌های موردنیاز و مرتبط با هر یک از مشاغل است.


در سومین آزمون استخدام بخش خصوصی هر شغل دارای 2 نوع شایستگی شغلی است.

1. «شایستگی‌های شغلی اجباری» که برای انجام موفقت‌آمیز وظایف و مسئولیت‌های محوله ضروری هستند.

2. شایستگی‌های دیگر که مسیر دستیابی به شغل موردنظر را هموار می‌کنند و با انتخاب آنها، به شرکت اثبات می‌کنید توانایی‌ها و لیاقت بیشتری نسبت به سایر داوطلبان برای موقعیت شغلی موردنظر دارید. انتخاب و تمرکز بیشتر بر این شایستگی‌ها احتمال انتخاب شما توسط شرکت را افزایش می‌دهد.


 (برای مشاهده نظر کارفرمایان درباره آزمون استخدام بخش خصوصی و شایستگی‌های شغلی به صفحه «مصاحبه‌های آزمون استخدام بخش خصوصی» مراجعه کنید.)


لازم به ذکر است که مرحله تخصصی (اینترنتی) آزمون در نیمه دوم آبان ماه برگزار خواهد و زمان برگزاری آن با آزمون دستگاه‌های اجرایی کشور تلاقی نخواهد داشت.

زمان دقیق آغاز مرحله تخصصی (اینترنتی) آزمون طی اطلاعیه‌های بعدی از طریق سایت آزمون به نشانی www.inre.ir و شبکه‌های اجتماعی آزمون استخدام بخش خصوصی به داوطلبان گرامی اعلام خواهد شد.


(جهت انجام آزمون‌های شخصیت‌شناسی به صفحه کاربری وارد شوید.) 

تاریخ انتشار :1398/7/29 - 5:50لینک