آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


خبر

مقام معظم رهبری: «تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان باید به 400هزار برسد.»


ایشان ضمن دیدار از 30 غرفه این نمایشگاه، با جوانان، پژوهشگران و فعالان این زیست‌بوم به گفتگو پرداخته و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و دغدغه‌های این فعالان قرار گرفتند.

در این دیدار دکتر ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری از فعالیت 4500 شرکت دانش‌بنیان و با درآمد 90 هزار میلیارد تومانی و اشتغال بیش از 300هزار در این حوزه در کشور خبر داد.

بعد از صحبت‌های دکتر ستاری، آیت‌الله العظمی خامنه‌ای ضمن تاکید بر لزوم عبور از اقتصاد نفتی و عوارض فرهنگی آن، گفتند:« یکی از گلایه‌های جوانان در نمایشگاه امروز این بود که بعضاً همان محصول یا تولید آنها را دستگاههای دولتی از خارج وارد می‌کنند که این ناشی از فرهنگ اقتصاد نفتی است و باید این نگاه غلط اصلاح شود.»

ایشان همچنین ابراز امیدواری کردند تعداد شرکت‌های دانش‌بنیان در کشور به 400هزار برسد و در ادامه ضمن دعوت از معاون رئیس‌جمهور به رفع موانع موجود پیش پای جوانان این حوزه تصریح کردند: «من هم هرچه بتوانم در این زمینه کمک خواهم کرد.»

 در این بازدید حضرت آیت الله خامنه‌ای با تشکر از پژوهشگران ، فناوران و دست‌اندرکاران نمایشگاه، در لوح یادبود متنی را  مرقوم کردند و این نمایشگاه را جلوه‌ی درخشان استعداد ایرانی و همّت انقلابی خواندند.

بسم الله الرحمن الرحیم

جلوه‌ی درخشان استعداد ایرانی و همّت انقلابی را در این نمایشگاه دیدیم و خدا را سپاس گفتیم. کار اساسی و بنیانی برای بهره‌گیری از انگیزه‌ها و توانهای بالا باید جداً دنبال شود. این مهمترین وظیفه‌ی مسئولان دولتی است. به خداوند توکل کنید و با امید و شوق قدم بردارید، یقیناً خواهید توانست به مشکلات اقتصادی کشور پایان دهید، ان‌شاءالله.


پایان خبر

تاریخ انتشار :1398/7/18 - 19:43لینک


ثبت نام آزمون 1400

جهت ثبت‌ نام در پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی و یا مشاهده دفترچه راهنمای ثبت نام از طریق ذیل اقدام نمائید.