آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اخبار
1398/7/13
"شاتل" هم به شرکت‌های متقاضی آزمون استخدام بخش خصوصی پیوست

قصه شاتل از سال 1381 و با هدف ارائه خدمات دسترسی به اینترنت و با همراهی تیمی متشکل از ۲۰ نفر از کارشناسان و متخصصان کارآزموده شروع شد.


همگام با پیشرفت‌های سریع اینترنت در دنیا، شاتل نیز با گذر سریع از ارائه اینترنت‌های Dial Up به حوزه اینترنت پرسرعت یا ADSL، به یکی پیشگامان ارائه اینترنت پرسرعت در کشور تبدیل شد.


امروز "شاتل" با بیش از ۱۳۰۰ نفر نیروی انسانی متخصص، با گسترش دامنه توزیع خدمات خود در استان‌های مختلف از طریق نزدیک به ۴۰۰ دفتر نمایندگی، یک هزار عامل فروش و بیش از ۲۵۰۰ نفر نیروی انسـانی توانسته است سراسر کشور را تحت پوشش خدمات خود قرار دهد.


بیش از سه میلیون نفر از کاربران خانگی و شرکت‌ها و سازمان‌ها در سراسر کشور از بیش از ۸۰۰ هزار سرویس فعال و خدمات اینترنت پرسرعت شاتل بهره می‌گیرند.


"شاتل" یکی از 1750 شرکت برتری است که فرایند شناسایی و جذب نیروی انسانی خود را از درگاه سومین آزمون استخدام بخش خصوصی انجام خواهد داد.


برای بهره‌مندی از فرصت کار در این شرکت معتبر و سایر شرکت‌های مطرح بخش خصوصی فقط 1 یک روز دیگر فرصت باقی مانده است. همین حالا از طریق لینک زیر ثبت‌نام کنید:

https://inre.ir/register/step1


تاریخ انتشار :1398/7/13 - 17:00لینک


پربازدیدترین‌ خبرها
به علت عدم دسترسی داوطلبان به اینترنت، آزمون دسته «فناوری اطلاعات» به تعویق افتاد
1398/8/27مشاهده
به علت عدم دسترسی داوطلبان به اینترنت، آزمون دسته بازاریابی و فروش به تعویق افتاد
1398/8/26مشاهده
قبل از آزمون اینترنتی و در حین انجام آن چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟
1398/8/19مشاهده

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

سامانه‌پاسخگویی

جدید ترین گزارش‌های تصویری
کارشناس جذب شرکت برهان رایان متین: «آزمون استخدام بخش خصوصی خلاقیتِ موردنیاز بازارکار است»
کارشناس جذب شرکت برهان رایان متین: ...مشاهده
مدیر عامل شرکت مهندسی فانا: "آزمون استخدام بخش خصوصی کاری جدید در حوزه اشتغال است"
مدیر عامل شرکت مهندسی فانا: "آزمون ...مشاهده
مدیر عامل شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه: "آزمون باعث استخدام نیروی انسانی در بازه زمانی کوتاه‌تر، ولی به صورت هدفمندتر و برنامه‌ریزی شده‌تر می‌شود."
مدیر عامل شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ ...مشاهده

برچسب‌ها
آزمون استخدام بخش خصوصیآزمون استخدامیمیزان گستران شریفاستخدامآزمون بخش خصوصیوزارت کارکاریابیشرکت فناورفرصت شغلیشرکت دانش بنیانآزمون شرکت های خصوصیشرکت تجاریاستخدام سراسریاستخدام شرکت های خصوصیاشتغالآزمون استخدامآزمون استخدامی بخش خصوصیمصاحبه شغلیاستخدام شرکتهای خصوصیاشتغال زایی