آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اخبار
1398/2/21
اطلاعیه «آزمون استخدام بخش خصوصی» در مورد معرفی برگزیدگان آزمون به شرکت‌ها


بدینوسیله دبیرخانه دومین آزمون استخدام بخش خصوصی به اطلاع می‌رساند، فرآیند معرفی پذیرفته‌شدگان نهایی به شرکت‌های متقاضی نیرو از فروردین‌ماه 98 آغاز شد و تا مردادماه 98 ادامه خواهد داشت.

چنان‌چه در اطلاعیه‌های قبلی به سمع‌ونظر شرکت‌کنندگان گرامی رسید، فرایند ثبت‌نام دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در تاریخ 10 شهریورماه 97 در سراسر کشور آغاز شد و متقاضیان شرکت در این آزمونِ فراگیر پس از ثبت‌نام، در آزمون اینترنتی شرکت کردند.

مرحله حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در تاریخ 20 دی‌ماه 97 با حضور برگزیدگان آزمون اینترنتی در شهر تبریز، به عنوان اولین ناحیه آغاز شد و در نهایت 16 اسفندماه در شهر تهران، به عنوان هشتمین ناحیه، با برگزاری 20 هزار مصاحبه شغلی در سراسر کشور و توسط نمایندگان شرکت‌ها، به پایان رسید؛ خبر برگزاری مراحل حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی از طریق صداوسیما، نشریات کثیرالانتشار و خبرگزاری‌های رسمی کشور به طور گسترده مورد پوشش قرار گرفت. 

پس از اتمام مرحله حضوری، فرایند معرفی پذیرفته‌شدگان مرحله مصاحبه به شرکت‌های متقاضی نیرو از فروردین‌ماه 98 آغاز شد که این فرایند تا پایان مردادماه 98 ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است شرکت‌کنندگانی که در مرحله حضوری حدنصاب نمره را در آزمون صحت‌سنجی و نیز از نمایندگان شرکت‌ها کسب کرده‌اند، جهت کار و انجام مصاحبه‌های منابع انسانی در حال معرفی به شرکت‌های متقاضی نیروی انسانی هستند و فرایند جذب این عزیزان توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها در حال انجام است.

جهت اطلاع از اخبار و اطلاعیه‌های دومین آزمون استخدام بخش خصوصی به سایت رسمی آزمون به نشانی www.inre.ir مراجعه کنید.

تاریخ انتشار :1398/2/21 - 17:16لینک


پربازدیدترین‌ خبرها
فروشگاه رفاه یکی از 1750 شرکت متقاضی آزمون استخدام بخش خصوصی
1398/6/26مشاهده
شما در کدام‌یک از عناوین شغلی می‌توانید استخدام شوید؟
1398/6/26مشاهده
"تلاونگ" یکی از 1750 شرکت متقاضی آزمون استخدام بخش خصوصی
1398/6/25مشاهده

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

سامانه‌پاسخگویی

جدید ترین گزارش‌های تصویری
"داوطلبان در آزمون فرصت دارند از توانایی‌های خود دفاع کنند"
"داوطلبان در آزمون فرصت دارند از ...مشاهده
"صحبت حضوری بین کارفرما و داوطلب ویژگی مهم آزمون است"
"صحبت حضوری بین کارفرما و داوطلب ویژگی ...مشاهده
"آزمون باعث بالفعل شدن استعدادهای بالقوه داوطلبان می‌شود"
"آزمون باعث بالفعل شدن استعدادهای ...مشاهده

برچسب‌ها
آزمون استخدام بخش خصوصیآزمون استخدامیمیزان گستران شریفآزمون بخش خصوصیوزارت کاراستخدامشرکت فناورکاریابیشرکت دانش بنیانفرصت شغلیآزمون شرکت های خصوصیشرکت تجاریاشتغالآزمون استخدامی بخش خصوصیمصاحبه شغلیآزمون استخداماشتغال زاییجذب نیروجذب نیروی انسانیمجوز