آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اطلاعیه
اطلاعیه «آزمون استخدام بخش خصوصی» در مورد معرفی برگزیدگان آزمون به شرکت‌ها


بدینوسیله دبیرخانه دومین آزمون استخدام بخش خصوصی به اطلاع می‌رساند، فرآیند معرفی پذیرفته‌شدگان نهایی به شرکت‌های متقاضی نیرو از فروردین‌ماه 98 آغاز شد و تا مردادماه 98 ادامه خواهد داشت.

چنان‌چه در اطلاعیه‌های قبلی به سمع‌ونظر شرکت‌کنندگان گرامی رسید، فرایند ثبت‌نام دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در تاریخ 10 شهریورماه 97 در سراسر کشور آغاز شد و متقاضیان شرکت در این آزمونِ فراگیر پس از ثبت‌نام، در آزمون اینترنتی شرکت کردند.

مرحله حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در تاریخ 20 دی‌ماه 97 با حضور برگزیدگان آزمون اینترنتی در شهر تبریز، به عنوان اولین ناحیه آغاز شد و در نهایت 16 اسفندماه در شهر تهران، به عنوان هشتمین ناحیه، با برگزاری 20 هزار مصاحبه شغلی در سراسر کشور و توسط نمایندگان شرکت‌ها، به پایان رسید؛ خبر برگزاری مراحل حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی از طریق صداوسیما، نشریات کثیرالانتشار و خبرگزاری‌های رسمی کشور به طور گسترده مورد پوشش قرار گرفت. 

پس از اتمام مرحله حضوری، فرایند معرفی پذیرفته‌شدگان مرحله مصاحبه به شرکت‌های متقاضی نیرو از فروردین‌ماه 98 آغاز شد که این فرایند تا پایان مردادماه 98 ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است شرکت‌کنندگانی که در مرحله حضوری حدنصاب نمره را در آزمون صحت‌سنجی و نیز از نمایندگان شرکت‌ها کسب کرده‌اند، جهت کار و انجام مصاحبه‌های منابع انسانی در حال معرفی به شرکت‌های متقاضی نیروی انسانی هستند و فرایند جذب این عزیزان توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها در حال انجام است.

جهت اطلاع از اخبار و اطلاعیه‌های دومین آزمون استخدام بخش خصوصی به سایت رسمی آزمون به نشانی www.inre.ir مراجعه کنید.

تاریخ انتشار :1398/2/22 - 2:16لینک


ثبت نام آزمون ۱۳۹۹

جهت ثبت‌ نام در چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی و یا مشاهده دفترچه راهنمای ثبت نام از طریق ذیل اقدام نمائید.