آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اخبار
1398/2/21
اطلاعیه «آزمون استخدام بخش خصوصی» در مورد معرفی برگزیدگان آزمون به شرکت‌ها


بدینوسیله دبیرخانه دومین آزمون استخدام بخش خصوصی به اطلاع می‌رساند، فرآیند معرفی پذیرفته‌شدگان نهایی به شرکت‌های متقاضی نیرو از فروردین‌ماه 98 آغاز شد و تا مردادماه 98 ادامه خواهد داشت.

چنان‌چه در اطلاعیه‌های قبلی به سمع‌ونظر شرکت‌کنندگان گرامی رسید، فرایند ثبت‌نام دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در تاریخ 10 شهریورماه 97 در سراسر کشور آغاز شد و متقاضیان شرکت در این آزمونِ فراگیر پس از ثبت‌نام، در آزمون اینترنتی شرکت کردند.

مرحله حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی در تاریخ 20 دی‌ماه 97 با حضور برگزیدگان آزمون اینترنتی در شهر تبریز، به عنوان اولین ناحیه آغاز شد و در نهایت 16 اسفندماه در شهر تهران، به عنوان هشتمین ناحیه، با برگزاری 20 هزار مصاحبه شغلی در سراسر کشور و توسط نمایندگان شرکت‌ها، به پایان رسید؛ خبر برگزاری مراحل حضوری دومین آزمون استخدام بخش خصوصی از طریق صداوسیما، نشریات کثیرالانتشار و خبرگزاری‌های رسمی کشور به طور گسترده مورد پوشش قرار گرفت. 

پس از اتمام مرحله حضوری، فرایند معرفی پذیرفته‌شدگان مرحله مصاحبه به شرکت‌های متقاضی نیرو از فروردین‌ماه 98 آغاز شد که این فرایند تا پایان مردادماه 98 ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است شرکت‌کنندگانی که در مرحله حضوری حدنصاب نمره را در آزمون صحت‌سنجی و نیز از نمایندگان شرکت‌ها کسب کرده‌اند، جهت کار و انجام مصاحبه‌های منابع انسانی در حال معرفی به شرکت‌های متقاضی نیروی انسانی هستند و فرایند جذب این عزیزان توسط شرکت‌ها و سازمان‌ها در حال انجام است.

جهت اطلاع از اخبار و اطلاعیه‌های دومین آزمون استخدام بخش خصوصی به سایت رسمی آزمون به نشانی www.inre.ir مراجعه کنید.

تاریخ انتشار :1398/2/21 - 17:16لینک


پربازدیدترین‌ خبرها
علی رغم دزدی روشن برخی در این روزها، پیشنهاد برگزاری آزمون استخدام رایگان برای وزارت بهداشت
1398/12/28مشاهده
اعلام نتایج سومین آزمون استخدام بخش خصوصی در سراسر کشور
1398/11/14مشاهده
اعلام زمان انتشار نتایج آزمون
1398/10/9مشاهده

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

سامانه‌پاسخگویی

جدید ترین گزارش‌های تصویری
کارشناس جذب شرکت برهان رایان متین: «آزمون استخدام بخش خصوصی خلاقیتِ موردنیاز بازارکار است»
کارشناس جذب شرکت برهان رایان متین: ...مشاهده
مدیر عامل شرکت مهندسی فانا: "آزمون استخدام بخش خصوصی کاری جدید در حوزه اشتغال است"
مدیر عامل شرکت مهندسی فانا: "آزمون ...مشاهده
مدیر عامل شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ بستراه: "آزمون باعث استخدام نیروی انسانی در بازه زمانی کوتاه‌تر، ولی به صورت هدفمندتر و برنامه‌ریزی شده‌تر می‌شود."
مدیر عامل شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ ...مشاهده

برچسب‌ها
آزمون استخدام بخش خصوصیآزمون استخدامیمیزان گستران شریفاستخدامآزمون بخش خصوصیوزارت کارآزمون شرکت های خصوصیکاریابیشرکت فناورفرصت شغلیشرکت دانش بنیانشرکت تجاریاستخدام سراسریاستخدام شرکت های خصوصیاشتغالمصاحبه شغلیآزمون استخدامی بخش خصوصیآزمون شرکت های دانش بنیانآزمون استخداماعلام نتایج