آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اخبار
1397/12/16
ستاری در بازدید از دومین آزمون استخدام بخش خصوصی: پیش‌بینی دستیابی به موقعیت شغلی10 هزار نفر با برگزاری این آزمون

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: تحریم‌ها باعث شده بسیاری از شرکت‌ها به بازارهای جدیدی دست یابند. 

سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در بازدید از دومین آزمون استخدام بخش خصوصی افزود: به کمک این برنامه در حال حاضر 8 هزارنفر مشغول به کار هستند و این در حالیست که امسال هم پیش بینی می کنیم بیش از 10 هزارنفر توسط این آزمون بتوانند موقعیت شغلی مناسبی را پیدا کنند. 

وی با اینکه استارت‌آپ‌های ما در حوزه‌های مختلف شغلی هم ورود پیدا کردند اتفاق بسیار خوبی است، اظهارکرد: علاوه بر این استارت‌آپ‌ها، استارت‌آپ‌های دیگری هم داریم که در این حوزه کار می کنند. اینکه یک استارت آپ بتواند در سال 10هزار شغل ایجاد کند، یک اتفاق بسیار بزرگ است.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: ما باید جوانان را تشویق کنیم تا بتوانند سیستمی که راه افتاده را توسعه دهند و بتوانند موقعیت‌های خوبی را برای شرکت های دانش بنیان ایجاد کنند تا بتوانند نیروی انسانی مورد نیاز را پیدا کنند. 

ستاری با اشاره به روند برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی گفت: برگزاری این آزمون هدایت نسبی برای جذب افراد در بازار کار است، تا با توجه به نیاز افراد و متناسب با استعدادها و فرهنگ و انتظارات آن ها شغلی مناسب را برای هر فرد بیابد.

وی با ابراز امیدواری از اینکه برگزاری آزمون استخدام بخش خصوصی برای کشف توانایی و استعداد جوانان کشور توسعه یابد، عنوان کرد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فعالیت گسترده ای را روی این شتاب دهنده ها خواهد داشت و به طور قطع حمایت های مالی نیست و حمایت هایی است که بخش خصوصی بتواند به جوانان صاحب ایده در این حوزه کمک کند. ستاری با اشاره به فعالیت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و استارت آپ ها در سال 98 خاطرنشان کرد: به طور قطع تعداد شرکت‌ها در سال جدید افزایش خواهد یافت و برگزاری این آزمون نیز برای این موضوع می تواند بسیار کمک کننده باشد. 

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه پتانسیل بالایی برای سال آینده خواهیم داشت، یادآور شد: پایگاه های صاداراتی برای سال آینده بسیار فعال خواهند بود و تحریم ها باعث شده بسیاری از شرکت ها به بازارهای جدیدی دست یابند. 

تاریخ انتشار :1397/12/16 - 12:19لینک


پربازدیدترین‌ خبرها
ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی آغاز شد
1398/5/26مشاهده
آغاز ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی
1398/5/26مشاهده
8000 معرفی موفق در جریان اولین «آزمون استخدام بخش خصوصی»
1398/5/23مشاهده

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

سامانه‌پاسخگویی

جدید ترین گزارش‌های تصویری
"حل مسئله اشتغال نیازمند کار و تلاش است"
"حل مسئله اشتغال نیازمند کار و تلاش است"مشاهده
"من از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی جذب بازار کار شدم"
"من از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی جذب ...مشاهده
این دومین سالی است که از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی نیرو جذب می‌کنیم
این دومین سالی است که از طریق آزمون ...مشاهده

برچسب‌ها
آزمون استخدام بخش خصوصیآزمون استخدامیمیزان گستران شریفآزمون بخش خصوصیوزارت کاراستخدامشرکت فناورکاریابیشرکت دانش بنیانفرصت شغلیآزمون شرکت های خصوصیشرکت تجاریاشتغالآزمون استخدامی بخش خصوصیمصاحبه شغلیآزمون استخداماشتغال زاییجذب نیروجذب نیروی انسانیمجوز