آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


اخبار
1397/11/9
امشب؛ آخرین مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید عزیز آشنا مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اظهار کرد: ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ برگزار می‌شود، متقاضیان شرکت در این آزمون تا ساعت ۲۴ امروز سه شنبه ۹ بهمن ماه برای ثبت نام در آزمون مهلت دارند.

وی ادامه داد: تعداد افراد پذیرفته و استخدام شده از طریق دو آزمون کتبی و مصاحبه در ششمین آزمون استخدامی بیش از ۴۶۰۰ نفر است، متقاضیان برای ثبت نام باید به سامانه www.hrtc.ir مراجعه کنند.

آشنا با تاکید بر اینکه مهلت ثبت نام تمدید نمی‌شود، تصریح کرد: به متقاضیان ثبت‌نام پیشنهاد می‌شود در اولین فرصت نسبت به ثبت نام اقدام کنند، چرا که ممکن است اطلاعات آن‌ها نیاز به ویرایش داشته باشد. در این صورت امکان ویرایش را در بازه زمانی مقرر دارند.

وی به تغییرات ایجاد شده در سامانه و دفترچه اشاره و عنوان کرد: برخی مشاغل به تعدادی از شهر‌ها اضافه شده اند و اصلاحیه آن در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در دسترس است. متقاضیان پیش از ثبت نام به سایت مراجعه نموده و دفترچه را کامل مطالعه کنند.

آشنا تاکید کرد: پیشنهاد این است که علاقه‌مندان به ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های دولتی ثبت نام خود را امروز انجام دهند. زیرا زمان تکمیل ثبت نام و بارگذاری اطلاعات زمان بر است.

مهلت ثبت‌نام تمدید نخواهد شد

 آشنا در ادامه با تاکید بر اینکه مهلت ثبت‌نام در این آزمون قابل تمدید نخواهد بود، گفت: در سامانه طراحی شده برای ثبت‌نام این آزمون، به دلیل تعداد بالای نفراتی که در حال جست‌وجو در راهنمای مشاغل هستند بار زیادی روی دیتابیس وجود دارد به همین دلیل برای جلوگیری از بروز مشکل در ثبت‌نام داوطلبان، قسمت مربوط به راهنمای مشاغل غیرفعال شده است.

وی تعداد افرادی که تاکنون برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند را بیش از ۱۹۰ هزارنفر عنوان کرد و افزود: ۲۰ دستگاه اجرایی استخدام نیروهای خود را از طریق برگزاری آزمون فوق انجام می‌دهند و آزمون روز ۱۷ اسفند سال ۹۷ برگزار می‌شود.

تاریخ انتشار :1397/11/9 - 18:23لینک


پربازدیدترین‌ خبرها
ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی آغاز شد
1398/5/26مشاهده
آغاز ثبت‌نام سومین آزمون استخدام بخش خصوصی
1398/5/26مشاهده
8000 معرفی موفق در جریان اولین «آزمون استخدام بخش خصوصی»
1398/5/23مشاهده

ارتباط با ما در شبکه های اجتماعی

سامانه‌پاسخگویی

جدید ترین گزارش‌های تصویری
"حل مسئله اشتغال نیازمند کار و تلاش است"
"حل مسئله اشتغال نیازمند کار و تلاش است"مشاهده
"من از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی جذب بازار کار شدم"
"من از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی جذب ...مشاهده
این دومین سالی است که از طریق آزمون استخدام بخش خصوصی نیرو جذب می‌کنیم
این دومین سالی است که از طریق آزمون ...مشاهده

برچسب‌ها
آزمون استخدام بخش خصوصیآزمون استخدامیمیزان گستران شریفآزمون بخش خصوصیوزارت کاراستخدامشرکت فناورکاریابیشرکت دانش بنیانفرصت شغلیآزمون شرکت های خصوصیشرکت تجاریاشتغالآزمون استخدامی بخش خصوصیمصاحبه شغلیآزمون استخداماشتغال زاییجذب نیروجذب نیروی انسانیمجوز