آزمون استخدام بخش خصوصی شرکت‌های صنعتی، تجاری و فناور


خبر
مرحله حضوری آزمون استخدام بخش خصوصی در تبریز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی آزمون استخدام بخش خصوصی، در این مرحله نزدیک به 1000 نفر از پذیرفته شدگان مرحله نخست از استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان، توسط نمایندگان 40 شرکت مورد ارزیابی و سنجش قرار گرفتند.

 حجت الاسلام فقیه، نماینده امام جمعه تبریز، دکتر حسینی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی، مهندس حسینی، معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، سقازاده، مسئول اشتغال زایی بهزیستی استان و دکتر ثابتی به نمایندگی از شهردار تبریز از فرآیند آزمون بازدید کردند.

فرآیند دومین آزمون استخدام بخش خصوصی از تابستان امسال با ثبت نام 130 هزار نفر در سراسر کشور آغاز شد و شرکت کنندگان در مرحله نخست در آزمون اینترنتی شرکت کردند.

اولین آزمون استخدام بخش خصوصی در سال 1396 با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری،موسسه کار و تامین اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و دیگر نهادهای مرتبط با حضور نزدیک به 60 هزار نفر در 266 عنوان شغلی برگزار شد که در نهایت8200  نفر شرکت خصوصی و دانش بنیان در سراسر کشور معرفی و مشغول به کار شدند.


تاریخ انتشار :1397/10/20 - 15:33لینک


ثبت نام آزمون ۱۳۹۹

جهت ثبت‌ نام در چهارمین آزمون استخدام بخش خصوصی و یا مشاهده دفترچه راهنمای ثبت نام از طریق ذیل اقدام نمائید.